Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
2,082 İzlenme
Gizemli Delik
5.5 IMDB Puanı

Gizemli Delik

(The Whole Truth )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 2sa 5dk
2021 yapımı Netflix filmi The Whole Truth izle ya da Türkçe adıyla Gizemli Delik izle filmi, Wisit Sasanatieng yönetmenliğinde gösterime girerken, filmin senaryosu ise Abishek J. Bajaj tarafından kaleme alınmıştır. Tayland yapımı gizem ve gerilim filmleri türünde yer alan bir korku filmi olan Gizemli Delik full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Sompob Benjathikul, Sadanont Durongkaweroj, Steven Isarapong gibi oyuncular yer almaktadır.

2 Aralık 2021 tarihinde Netflix’te yayına giren Gizemli Delik Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, anneleri bir trafik kazası nedeniyle komaya girdikten sonra, Putt ve Pim kardeşler, büyükanne ve büyükbabalarının evinde kalmak zorunda kalırlar. Bir süre sonra duvarda, yan kapıya bakıyormuş gibi görünen bir delik belirmeye başlar ve deliği fark eden Putt ve Pim kardeşlerden Putt, bu deliğin farklı bir zamana açılan bir solucan deliği olduğunu iddia eden bir teori ortaya atar. Gizemli Delik izle filminde kardeşler bir süre sonra yavaş yavaş ortaya çıkan, ailedeki uğursuzlukların ve sırları öğrenmeye başlar.

Anneleri komadan çıktıktan sonra çocuklarının büyükanne ve büyükbabasının yanlarında kaldıklarını öğrenince paniğe kapılır ve aynı zamanda büyükannenin demans hastalığı ortaya çıkar. Büyükanne çocuklara duvardaki deliği 15 yıldır görebildiğini söyler ve gördüğü şeylerin gerçek olduğunu öner sürer. Hatta 15 yıl önce babaları, kız kardeşleri Pinya'ya bakmıştır ve onunla saklambaç oynadığı için ölmüştür. Babaları ise alkol içtikten sonr auyumadan önce fare zehiri içerek intihar etmiştir. Ancak büyükannenin bu anlattıkları doğru çıkmaz ve anneleri geldiğinde asıl gerçeği öğrenirler.

Gizemli Delik Altyazılı izle filminde Putt, büyükannesinin Pinya'ya zehirli süt verdiğini anlar ve zehir zamanla Pinya’yı öldürmüştür. Büyükanne daha sonra gerçek benliğini ortaya çıkarır ve bu gizemli olayı aileden uzaklaştırmaya çalıştırdığını söyler. Pim ve Putt’un babası Krit'in de kızını öldürdüğüne inanarak kendini öldürdüğü iddia edilir. Mia, bu karanlık gerçeği öğrendikten sonra çocuklarını eve götürür ve büyükanne ve büyükbabasına onları bir daha görmek istemediğini söyler. Büyükbaba ise varlıklı bir adamın oğlunun alkollü araç kullanırken Mia'ya çarptığını ve komaya soktuğu kazaya neden olduğunu öne sürer.

Diğer tarafta polisler ise büyükbabanın bu iddiası ile uğraşmayacağını düşünür ve kendi adaletini kendi sağladığını düşünerek Chaiyut'u öldürür. Deliğin içindeki gerçek ortaya çıkınca dede, polislerde araç kamerası görüntülerinin olduğunu öğrenir. Suçlu Chaiyut değildir ve polis ayrıca Chaiyut'un öldürüldüğünü de bildiği için büyükbaba şüpheli konumuna düşmüştür. Büyükbaba artık masum bir insanı öldürmenin vicdanı ile yaşamak zorunda kalır. Gecenin bir yarısı ise büyükanne yine delikten gelen tırmalama sesini duyar ve sesler onu çıldırtır. Büyükbaba onu kontrol etmeye çalışırken, karısına baktığında Chaiyut'a benzediğini fark eder ve onu döverek öldürür.

Büyükbaba kendine geldiğinde ne yaptığını fark eder ve daha fazla vicdan azabına dayanamayarak kendini vurarak öldürür. En sonunda karanlık sır ortaya çıkar ve Mia'nın, çocukların babası Krit'i, Pinya'nın neden öldüğüne inanarak öldürdüğü ortaya çıkar ve aslında Krit kendini öldürmemiştir. Tayland filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken bir yapım olan 2021 yapımı Netflix filmi Gizemli Delik izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi Netflix filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın