Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
4,803 İzlenme
Glass
6.6 IMDB Puanı

Glass

(Glass)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 2sa 9dk
Yönetmenliği ve senaryosu M. Night Shyamalan tarafından yapılan Glass izle filmi 2019 yılında vizyona girmiştir. ABD yapımı süper kahraman temalı film aynı zamanda 2000 yılında vizyona giren Unbreakable (Ölümsüz) izle ve 2016 yılında vizyona giren Split (Parçalanmış) filmlerinin üçüncü filmidir. Glass türkçe dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise Bruce Willis, Samuel L. Jackson, Spencer Treat Clark, Charlayne Woodard, James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Sarah Paulson, Adam David Thompson, Luke Kirby gibi oyuncular yer almaktadır.

Glass Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 2000 yılındaki filmde karşımıza çıkan ve süper güçleri olan David Dunn, artık hareketlerini ve eylemlerini gizli yapmaktadır ve ikinci film olan Split filminden tanıdığımız Kevin’ın kişiliklerinden biri olan Canavar’ın peşine düşmüştür. Bir süre sonra aralarında yaşanan kovalamacanın ardından Dunn ve Kevin, Dr. Ellie Staple’ın kontrolünde bir psikiyatri hastanesine götürülürler. Ancak ekibe daha sonra Mr. Glass da katılır. Bir süre sonra Glass ve Kevin hastaneden kaçmayı başardığında, David Dunn’da onları yakalamak için peşlerinden kaçar.

Daha sonra Bayan Price, Hastaneden kaçan süper güçleri olan bu insanların yakalanması için yetkililere haber verir. Bu sırada David, Kevin’ın Canavar olan karakteri ile karşı karşıya gelir ve kavga etmeye başlarlar. Aralarındaki diyaloglardan sonra Kevin’in babasınında David’in babasınında öldüğü Eliah’ın sebep olduğu tren kazasında öldüğü ortaya çıkar. David bir süre sonra Elijah’ı yakalar ve onu yaralayıp su tankına atar. Parçalanmış serisinin üçüncü filmi olan Glass izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2