Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,481 İzlenme
Görünmez Adam
7.1 IMDB Puanı

Görünmez Adam

(The Invisible Man)
Yönetmen
Senaryo Ed Solomon, H.G. Wells, Leigh Whannell
2020 yılında vizyona giren The Invisible Man izle ya da Türkçe adıyla Görünmez Adam izle filmi, yönetmenliğini ve senaristliğini Leigh Whannell’in yaptığı bir filmdir. Bilim kurgu ve korku filmleri türünde yer alan 2020 Görünmez Adam izle filmi, HG Wells'in filmle aynı adı taşıyan romanından uyarlanarak beyaz perdeye aktarılmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Elisabeth Moss, Oliver Jackson-Cohen, Aldis Hodge, Storm Reid, Harriet Dyer, Michael Dorman gibi oyuncular yer almaktadır.

Bilim kurgu filmleri severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Görünmez Adam Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Cecilia Kass, zengin iş adamı sevgilisi Adrian Griffin ile şiddetli bir ilişki yaşamaktadır. Bir gece, Cecilia Adrian'a ilaç verir ve kız kardeşi Emily'nin yardımıyla üst düzey güvenlik önemlerinin bulunduğu evinden kaçmayı başarır. Cecilia bir süre çocukluk arkadaşı Dedektif James Lanier ve kızı Sydney'in evinde saklanır. Kaçışından iki hafta sonra, Adrian intihar eder ve ona 5 milyon dolar bırakır. Avukat kardeşi Tom, düzenlemelerle ilgilenir ve Cecilia, birkaç garip olaydan sonra evde başka birinin olduğundan şüphelenir, ancak James ona boşuna paranoya yaptığını söyler.

Görünmez Adam Altyazılı izle filminde, iş görüşmesi sırasında, çalışma portföyünün içeriğinin kaldırıldığını fark eder, sonra bayılır. Doktor, sisteminde yüksek düzeyde uyuşturucu ilaç olduğunu söyler. Daha sonra banyoda, kaçarken Adrian'a verdiği kanlı diazepamın şişesinin aynısını bulur. Cecilia, James ile birlikte Tom ile buluşur ve Adrian'ın ölümünün sahte olduğunu ve ona eziyet etmek için görünmez olduğunu söyler. Ancak kimse buna inanmaz. Daha sonra Sydney, Cecilia'yı rahatlatırken görünmeyen bir güç tarafından vurulur ve Cecilia'nın yaptığını varsayarsak James ile birlikte evden ayrılır. Evde yalnız kalan Cecilia, görünmez olduğunu düşündüğü Adrian’ı yakalamak için çeşitli taktikler dener ve Adrian'ın telefonunu tavan arasında bulur ve hemen üzerinde sürpriz yazan bir not vardır.

Daha sonra Adrian ile bir mücadele girer ve kaçmayı başarır. Adrian'ın laboratuvarını araştırmak için evine gider ve burada görünmez bir elbise bulur ve şüphelerini doğrular. Takım elbiseyi eski yatak odasının dolabına sakladıktan hemen sonra, Görünmez Adam izle tekrar saldırır. Sonrasında ise Emily’yi arar ve ikili Görünmez Adam’ı Emily'nin boğazını kestiği ve bıçağı Cecilia'nın eline vererek onu cinayetle suçladığı bir restoranda buluşur. Korku ve bilim kurgu filmleri türünde yer alan The Invisible Man izle ya da Görünmez Adam izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full Hd ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.