Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
13,098 İzlenme
Harry Potter 20th Anniversary Return to Hogwarts
8.4 IMDB Puanı

Harry Potter 20th Anniversary Return to Hogwarts

(Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş )
2022 yılında Harry Potter ve Felsefe Taşı filminin 20. yılı şerefine düzenlenen bir tv programı olan Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts izle programı, yönetmenliğini Eran Creevy, Joe Pearlman ve Giorgio Testi’nin yaptığı ABD ve İngiltere ortak yapımı aile ve belgesel türünde özel bir bir yapımdır. Bu programda serinin yıldız isimleri Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson ile beraber sekiz film olan Harry Potter serisinde yer alan oyuncular bir araya gelmektedir.

Harry Potter Return to Hogwarts izle konusuna gelirsek, yeni yılın ilk gününde gösterime giren ve Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş izle adıyla yayınlanan belgeselde, serinin tüm oyuncuları bir araya gelerek sevgi dolu dostluk anılarını sekiz filmlik destanı sırasıyla bir araya getirmektedirler. Harry Potter filmleri serisinin yıldızı Rupert Grint, Daniel Radcliffe ve Emma Watson ile birlikte Gryffindor Ortak Salonu'nda oturup anılarını anlatır ve seri boyunca yaşadıkları tecrübeyi yeniden bir araya geldiğimizi hissetmiyoruz diye açıklarlar. Grint ise iyi bir noktaya değinirken, son Harry Potter filminin üzerinden on yıl geçmesini ve geriye dönüp baktıklarına anlatacak çok şeyleri olduğunu söyler.

Harry Potter hayranlarının iki saatlik özel programda, çocukların seçme süreçleri hakkında ve rollerini nasıl aldıkları dahil olmak üzere yıllar içinde sette geçen çeşitli aşklar hakkında her şeyi öğrenecekleri eğlenceli bir yapımdır. Harry Potter 20. Yıldönümü: Hogwarts'a Dönüş izle ya da Harry Potter Return to Hogwarts izle belgeselini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

28 yorum