Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
8,787 Görüntülenme
Hayalet Sürücü 2
4.3 IMDB Puanı

Hayalet Sürücü 2

(Ghost Rider 2)
Senaryo Scott M. Gimple, Seth Hoffman, David S. Goyer
2011 yılında vizyona giren Ghost Rider 2 Spirit of Vengeance izle yada Türkçe adıyla Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi izle filmi, yönetmenliğini Mark Neveldine ve Brian Taylor’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Marvel çizgi roman karakteri Ghost Rider’dan uyarlanan Hayalet Sürücü 2 full izle filmi, senaryosu Scott M. Gimple tarafından kaleme alınan aksiyon, gerilim ve fantastik filmler türünde yer alan bir anti süper kahraman filmidir. Hayalet Sürücü 2 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Nicolas Cage, Ciarán Hinds, Violante Placido, Johnny Whitworth, Christopher Lambert, Idris Elba gibi oyuncular yer almaktadır.

Hayalet Sürücü izle filmleri serisinin ilk filmden bağımsız bir devam filmi olan Hayalet Sürücü 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Romanya'da, Moreau adındaki Fransız keşiş, Danny adında bir çocuğu elde etmek için şeytanın güçlerinin yaklaşmakta olan bir saldırısı hakkında bir manastırı uyarır. Moreau saldırı sırasında çocuğa ve annesine kaçmaları için yardım etmeye çalışırken Nadya ona güvenmez ve ateş açar. Çocuğu sadece Hayalet Sürücünün koruyabileceğine inanan Moreau, Sürücüden yardım ister.

Ghost Rider 2 Türkçe Dublaj izle filminde, Johnny Blaze'in kurbanlarının kötülüğünden beslenen ve günahkarların ruhlarını tüketen intikamcı ve Ghost Rider olmasının üzerinden sekiz yıl geçmiştir. Blaze'in yardımına karşılık Moreau, ruhunu geri kazanmaya ve Ghost Rider'ın lanetini kaldırmaya söz verir. Nadya ve Danny'nin peşindekiler onları yoldan çıkarır ve liderlerine getirir. Carrigan, Nadya’yı öldürmek üzereyken Hayalet Sürücü gelir ve Carrigan'ın adamlarını öldürür. Johnny yaralarına rağmen hastaneden ayrılır ve Nadya'yı yardımını kabul etmesi için ikna eder. Carrigan, Mephisto’ya Rider hakkında bilgi verir ve Roarke, Danny'ye telefonda bir büyülü bir söz söyler ve Rider'ın Danny'nin yerini algılamasını engeller.

Büyünün Carrigan'ı korumayacağını söyleyen Roarke, ona Danny'ye teslim etmesini söyler. Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi izle filminde Nadya, Blaze'e ölmek üzereyken, Roarke ile bir anlaşma yaptığını söyler ve onu hamile bırakması karşılığında çocuğunu Roarke için doğrudan bir gemi haline getirerek, ona ölümlü dünyada sınırsız güç verir. Danny ise kaçmak üzereyken bileğini sakatlar ve tekrar yakalanır. Aynı gece Nadya ve Johnny, Carrigan'ın adamlarından birini sorgular ve ardından Johnny, Carrigan'ın peşine düşer.

Ghost Rider 2 Spirit of Vengeance izle yada Hayalet Sürücü 2 İntikam Ateşi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın