Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
800 İzlenme
Hayallerinin Peşinde
7.6 IMDB Puanı

Hayallerinin Peşinde

(The Peanut Butter Falcon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Armony Films
  • Film Süresi 1sa 37dk
The Peanut Butter Falcon izle türkçe adıyla Hayallerinin Peşinde izle filmi 2019 yılında senaryosu ve yönetmenliği Tyler Nilson ve Michael Schwartz tarafından yapılan dram ve komedi filmleri türünde ABD yapımı bir filmdir. Hayallerinin Peşinde izle filminin oyuncu kadrosunda ise Shia LaBeouf, Zack Gottsagen, Dakota Johnson, Bruce Dern, Jon Bernthal ve Thomas Haden Church isimleri yer almaktadır.

Hayallerinin Peşinde Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise, Down sendromu olan Zak, oda arkadaşının yardımı ile tek hayali olan profesyonel bir güreşçi ile antreman yapmak için kaldığı bakım evinden kaçar. Yasadışı yengeç avlayan Tyler ise Duncan ve Ratboy'un malzemelerini ateşe verir ve kaçarken Zak ile tanışır ve Salt Water Redneck'in güreş okuluna doğru bir yola koyulurlar. Eleanor ise Zak'ın kaçtığını fark eden ve bakımevinde Zak’tan sorumlu olduğu için onu tesise geri götürmek için peşlerinden yola çıkar.

Yolculukları sırasında Tyler, Zak'a silah kullanmayı ve birkaç el becerileri öğretir ve onu güreş antrenmanları için yardımcı olur. Bir süre sonra sağdan soldan topladıkları ağaçlarla bir sal yaparlar ve yola nehirden devam ederler. Eleanor bir süre sonra onları bulur, ancak bakımevi müdürünün Zak'ı cezalandırma niyetinde olduğunu öğrendikten sonra onlarla birlikte seyahate katılır. Duncan ve Ratboy sonunda üçlüyü yakalar ancak Zak onları meydan okuyarak uzaklaştırır. Gidecekleri yere ulaştıklarında ise Tyler, Redneck'in emekli olduğunu ve okulu kapattığını öğrenir.

Redneck Zak'ı güreşçi olarak eğitmeyi kabul eder ve kısa bir süre sonra Zak'ı hileli bir dövüşe sokar. Güreş başladığında ise Zak'ın rakibi Sam, hile yapmayı kabul etmez ve Zak’ı yenmeye başlar. Tyler engel olmaya çalıştığı sırada Duncan ve Ratboy gelir ve Tyler’a vurur. Zak ise Sam'i ringin dışına fırlatır ve imkansızı başararak güreşi kazanır. Dram filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz The Peanut Butter Falcon izle ya da Hayallerinin Peşinde izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın