Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
491 İzlenme
Heart of Champions
5.4 IMDB Puanı

Heart of Champions

(Heart of Champions)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Green Light Pictures
  • Film Süresi 1sa 59dk
2021 yapımı Heart of Champions izle filmi Michael Mailer yönetmenliğinde vizyona giren ve senaryosu Vojin Gjaja tarafından kaleme alınan ABD yapımı dram ve spor filmleri türünde yer alan bir filmdir. Başarısız bir okul takımının antrenör değişikliğinden sonra zirveye doğru uzanan ancak bu yolda bazı zorluklarla karşılaşan öğrencilerin hikayesinin anlatıldığı Heart of Champions full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Michael Shannon, Alexander Ludwig , Charles Melton, David James Elliott, Ash Santos gibi oyuncular yer almaktadır.

Heart of Champions Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 2000 yılında Beeston Üniversitesi kürek takımı, ulusal bir şampiyonada turnuvayı sonuncu bitirdikten sonra umutsuzca yeni bir antrenöre ihtiyaç duyan bir yükseköğretim kurumudur. Mezun olduğu okula geri dönme konusunda son derece karışık duygulara ve Güneydoğu Asya'da kaybettiği eski kürek takımı arkadaşlarıyla ilgili suçluluk dolu hatıralara sahip bir Beeston mezunu olan Jack Murphy'ye kürek antrenörlüğü işi teklif edilmiştir. Çünkü Beeston takımında Murphy ile rekabet eden bir yönetici olan Singleton tarafından bazı çalışmalar yapılmıştır.

Singleton, Murphy'nin önünü açmaz ancak onun asıl hedefi olimpiyat komitesinin dikkatini çekme umuduyla takım kaptanı oğlu Alex'i parlatmak için bir koç ister. Koç Murphy oldukça derin ve gaza getiren konuşmalar yapan bir antrenördür ancak kürekçilerin başarısız olduğunu hissettiğinde sabrı tükenir. Antrenman taktiklerinin sadistsçe olduğunu dürüstçe kabul eder ve suda uzun bir zaman geçirdikten sonra oyuncularıyla da pozitif konuşmalar yapar. Talepkar yeni koç takımı dize getirdikten sonra bir Harvard takımına karşı yarışırken, rakipsiz Beeston kürekçilerine ilham vermek için takımı gaza getirir ve herkese bir umut veren galibiyeti kazanır. Başarının ve başarısızlığın dram dolu hikayesi Heart of Champions izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese keyifli filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın