Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
892 İzlenme
Held for Ransom
7.7 IMDB Puanı

Held for Ransom

(Ser du månen, Daniel)
Kategori
Senaryo Anders Thomas Jensen
2019 yılında vizyona giren Daniel izle ya da diğer adıyla Held For Ransom izle filmi Niels Arden Oplev ve Anders W. Berthelsen yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Puk Damsgaard Andersen ve Anders Thomas Jensen’e ait olan Held for Ransom full izle filmi Danimarka yapımı olup dram filmleri türünde yer almaktadır. Daniel izle filminin oyuncu kadrosunda ise Toby Kebbell, Charlie Carrick, Amir El-Masry gibi oyuncular yer almaktadır.

2013 yılında Işid terör örgütü tarafından kaçırılan bir gazetecinin hikayesinin anlatıldığı Held for Ransom Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, terör örgütü IŞİD tarafından Suriye'de 398 gün boyunca rehin tutulan Danimarkalı foto muhabiri Daniel Rye ve aralarında Amerikalı gazeteci James Foley'nin de bulunduğu birçok yabancı uyruklu kişinin, acımasız terör örgütü Işid’in elinde tutuklu olarak geçirdiği tarifi zor günlerin hikayesini anlatmaktadır. Daniel, Işid tarafından rehin alındıktan sonra esaret altında hayatta kalma mücadelesi verirken aynı zamanda James Foley ile iyi bir dostluk bağı kurar.

Daniel izle filmi ayrıca Daniel’in Danimarka'daki evlerine dönmesi için ailesinin onu kurtarmak için elinden geleni yapmasını ve bu süreçte yaşadıkları kabus gibi anları anlatmaktadır. Filmde ayrıca Daniel’in serbest kalmasına yardımcı olan ve en çok çabalayan insanlardan biri olan rehineler için arabuluculuk yapan Arthur’da dikkat çekmektedir. Gerçek hikayeden beyaz perdeye uyarlanan bu 2019 yapımı dram filmi Daniel izle ya da Held for Ransom izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi dram filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın