Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,822 İzlenme
Hide and Seek
4.2 IMDB Puanı

Hide and Seek

(Saklambaç)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Big Indie Pictures
  • Film Süresi 1sa 23dk
2021 yapımı Hide and Seek izle filmi Joel David Moore yönetmenliğinde vizyona giren ve aynı zamanda 2013 yılında filmle aynı adı taşıyan Kore yapımı Hide and Seek ya da Türkçe adıyla Saklambaç izle filminin yeniden çevrilmiş halidir. Saklambaç izle filmi ABD yapımı olup korku ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Babalarının ölümünden sonra aile servetini paylaşmak için bir araya gelen kardeşlerin korkunç sırlarının beyaz perdeye yansıtıldığı Hide and Seek full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Jonathan Rhys Meyers, Jacinda Barrett, Joe Pantoliano, Mustafa Shakir gibi oyuncular yer almaktadır.

Gerilim filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz Saklambaç Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Noah Blackwell isimli mimar, tarihi binaları satın alıp restore eden başarılı bir mimardır. Ayrıca Noah, obsesif bir adamdır ve ailesinin sevgisi tarafından yönlendirilmektedir. Ayrıca sorunlu bir geçmişini sürekli hatırlamaktadır. Noah’ın babası ise bir oğlunu daha çok severken diğerini görmezden gelen sert bir adamdır. Annesi ise intihar etmiş ve Noah onu küvette ölü bulmuştur. Noah'ın üvey kardeşi ise orduya katılmıştır. Ayrıca Noah ailesiyle birlikte mutlu ve zengin bir hayat yaşarken, babası öldüğünde aile işini devralmıştı. Jacob ise psikopat biri olduğu için aileden uzaklaşmıştır ve yasal olarak uzak durması gerekmektedir.

Hide and Seek Türkçe dublaj izle filminde Noah bir süre sonra dengesiz ve uzun süredir ortalarda gözükmeyen kardeşini bulmaya çalışır ancak neler yaptığını öğrendiğinde kendi haline bırakılmasının daha iyi olduğunu düşünür. Noah, kardeşinin yaşadığı daireye döndükten sonra, dairenin boşaltıldığını fark eder. Daha sonra Min Jinn, Noah'a kardeşinin içeride yaşadığını söyleyince, Gina'nın dairesinde gizli bir yer bulana kadar kafası karışıktır. Bu gizli alanın Jacob'ın yaşadığı yer olduğunu düşünür ve terkedilmiş dairede yaşayan ikiz kardeşlerden biri, Noah'ı ya da Jacob'ın kız arkadaşı Gina'yı öldürdüğüne inandığı için döverler.

Noah, ikizlerden kaçtıktan sonra avukatının yanına döner ancak apartman kapılarının dışındaki şifreli resimlerden kardeşinin sorumlu olduğunu düşünür ve Jacob'ın yüzünü hiç görmediği için, Jacob'ın kendisinin ve ailesinin peşinde olduğuna inanır. Noah, evinin duvarında bir delik açtıktan sonra, duvarlarda birinin yaşamış olabileceğine dair kanıtlar bulur ve Jacob ile yüzleşmek için tekrar eski dairesine gider, ancak Gina'nın dairesinde, duvarın gerçek sakinini ve katilin Soo Mi olduğunu gösteren video görüntüleri bulur. Soo Mi, sadece Gina'yı değil, bir çöp yığınının üzerinde yatan Jacob'ı da öldürmüştür. Bunun üzerinde kendi evinin olduğunu bir resim bulur ve dairesine göz koyan kişinin Soo Mi olduğunu anlar.

Diğer tarafta ise Noah'ın karısı bir aşağı indiğinde, siyah kasklı biri binaya girer ve eve girmeye çalışır. Daha sonra Soo Mi olduğu anlaşılan kişi Noah'ın karısını bıçaklar. Çıkan arbedede yangın çıkar ve Noah yangının ortasında kalır ancak Noah kurtulur ve bir süre sonra kardeşinin yaşadığı binayı kurtardıktan sonra ailesiyle birlikte bir orman evine taşınır. Gerilim filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken 2021 yapımı Saklambaç izle ya da Hide and Seek izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi gerilim filmleri dileriz.