Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
2,085 İzlenme
Hırsızlar Ordusu
6.4 IMDB Puanı

Hırsızlar Ordusu

(Army of Thieves)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 2sa 7dk
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Army of Thieves izle ya da Türkçe adıyla Hırsızlar Ordusu izle filmi Matthias Schweighöfer yönetmenliğinde Zack Snyder’in yazdığı Army of the Dead filminden esinlenerek aynı filmde yaşanan olayların öncesine dayanmaktadır. Senaryosu Shay Hatten tarafından kaleme alınan Hırsızlar Ordusu full izle filmi Ölüler Ordusu filminin ikinci filmi olarak devamı niteliğini taşımaktadır. İlk filmde yer alan ve kasayı açmaya çalışan Ludwig Dieter karakterinin etrafında dönen Army of Thieves altyazılı izle filminin oyuncu kadrosunda ise Matthias Schweighöfer, Nathalie Emmanuel , Ruby O. Fee, Stuart Martin, Guz Khan, Jonathan Cohen isimleri yer almaktadır.

Netflix filmleri izle severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Hırsızlar Ordusu Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir önceki filmden tam olarak 6 yıl önce bir bankada veznede çalışan Ludwig Dieter aynı zamanda usta bir çilingirdir ve dünyanın en ünlü kasalarını üreten ve efsane olan Hans Wagner hayranıdır. Ludwig sıradan hayatında vakit geçirmek için kasalar ve kilitleri ile ilgili hikayeler anlattığı Youtube kanalına videolar yükler. Bu sırada ülkedeki zombi istilasının da etkisinde kalan Ludwig kabuslar görmektedir. Birgün işten eve döndüğünde, yüklediği bir videoya yorum yapılır ve kendisini sınamak isteyip istemediği konusunda bir yarışmaya davet edilir.

Hırsızlar Ordusu izle filminde Ludwig bu esrarengiz mesaja karşılık merakına yenik düşer ve bir yeraltı yarışmasına giderek kısa sürede açtığı kasalar sayesinde yarışmayı kazanır. Ertesi gün bir kafede kahve aldığı sırada yarışmada gördüğü kırmızı bültenle aranan mücevher hırsızı Gwendoline ile karşılaşır ve Gwen ona Hans Wagner’e ait efsane kasaların yer aldığı bankalara girerek bu kasaları açması teklifinde bulunur. Bu kasaları açabilme hayali onu tahrik eder ve teklifi kabul ettikten sonra Gwen’in ekibi Korina, Rolph ve Brad Cage ile bir araya gelir. Ekip bir süre sonra kısıtlı zamanlarıyla soyguna başlar ve ilk olarak Paris’e giderek ilk kasayı açmayı başarırlar. Ancak Ludwig ve Gwen kasadaki paranın hepsini almaz ve sadece kendilerini kanıtladıkları için tatmin olurlar.

Ludwig daha sonra Gwenden hoşlanmaya başlar ancak gerçek adı Alexis olan Brad Cage ile geçmişleri onu şimdilik geri adım atmak zorunda bırakır. Ekip daha sonra ikinci kasayı da soymak için Prag’a giderler ve interpol onların fark etmesiyle planda değişiklik yaparak onları atlatmayı başarırlar. Ancak daha önce Brad tarafından kalçasından vurulan Delacroix isimli İnterpol memuru onları yakalamayı kafaya takmıştır. Army of Thieves izle filminde daha sonra ekip ikinci kasayı soymak için bankaya girdiğinde güvenlik tarafından fark edilirler ve Brad’in dikkat dağıtıp bankada ateş açması sayesinde kurtulurlar. Ancak kaçtıkları sırada Ludwig minibüse binmeye çalışırken Brad onu minibüsten atar ve geride bırakır.

Ludwig ise tek başına polisleri atlatmayı başarır ve evine doğru yola çıkar. Diğer tarafta ise Gwen ve Korina, Brad’in hareketlerinden rahatsız olmaya başlar ve onun tehlikeli olmaya başladığını anladıkları için ekibi terk eder ve Ludwig’in evine giderek son kasayı açması için onu ikna ederler. Daha sonra üçlü son kasanın nakledildiği sırada müthiş bir planla kasayı çalarlar ve Gwen kamyonu kullanırken Ludwig ise hareket halinde olan kamyonda bulunan kasayı açmaya çalışır.

Diğer tarafta ise interpol hala peşlerindedir. Ludwig kasayı açmayı başardığında sakin bir yerde bunun sevincini yaşarlarken Brad ve Rolph gelir ve silah zoruyla onları soymaya çalışır. Ancak silahını Gwen’in daha önceden bozmuş olması nedeniyle Gwen onları kelepçeler ve polislerin gelip almasını sağlar. 2021 yapımı Netflix filmlerinden Army of Thieves - Hırsızlar Ordusu izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part olarak sitemizden izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1