Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
8,108 İzlenme
Hızlı ve Öfkeli 2
5.9 IMDB Puanı

Hızlı ve Öfkeli 2

(2 Fast 2 Furious)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 1sa 47dk
Yönetmen John Singleton
Senaryo Gary Scott Thompson, Michael Brandt, Derek Haas
Yönetmenliğini John Singleton’nun yaptığı 2 Fast 2 Furious izle türkçe ismi ile Daha Hızlı Daha Öfkeli ya da bildiğimiz Hızlı ve Öfkeli 2 Full HD 1080p izle ismi ile Türkçe Dublaj ve altyazılı olarak 2003 yılında vizyona girmiştir. Senaryosu Gary Scott Thompson, Michael Brandt ve Derek Haas tarafından yazılan filmin başrollerinde ilk film olan Hızlı ve Öfkeli 1’den tanıdığımız Paul Walker’a Eva Mendes, Cole Hauser, Ludacris, Thom Barry, Devon Aoki ve Amaury Nolasco gibi ünlü isimler eşlik ediyor. Aksiyon ve macera dolu bu suç konulu film vizyona girdiği yıl 234 milyon $ hasılat elde ederken 13 adaylık ve 3 ödül gibi başarılara imza atmıştır.

Hızlı ve Öfkeli 2 izle filminin konusu ise, ilk filmin sonlarında Dominic Toretto’nun kaçmasına yardım eden Brian O’Conner polislikten ihraç edilmiştir. Toretto’nun ekibine giren Brain sokak yarışı yaptıkları bir gecede Los Angeles polislerinin yarışı basması ile yakalanır ve eski şefi tarafından karakolda önüne iki seçenek sunulur. Ya verdikleri görevi kabul edecek sicilini temizleyecek ya da hapishaneye girecektir. Yapması gereken görev ise iş adamı Carter Verone isimli suç örgütü liderinin dolaşıma sokmak istediği kara paranın yakalanmasıdır. Brain bu görevi çocukluk arkadaşı olan Roman Pearce’ın görevde kendisine eşlik etmesi karşılığında kabul eder. Ekibimiz Carter Verone’u yakalamak için daha önce onun yanına yerleştirilmiş ve sevgilisi rolünü oynayan güzeller güzeli gizli ajan Monica Fuentes ile işbirliği yapar. Carter ve ekibi ile Miami sokaklarında modifiye edilmiş arabalarla nefes kesen kovalamacalara giren Brian ve Roman amacına ulaşması oldukça zorludur.

Aksiyon filmleri arasında önemli bir yere sahip olan Hızlı ve Öfkeli filmleri serisi bu filmde de izleyiciye heyecan dolu dakikalar yaşatmayı başarıyor. 2 Fast 2 Furious izle ya da Hızlı ve Öfkeli 2 Türkçe Dublaj ve altyazılı izle olarak Full HD ve 1080p izle kalitesinde Brian O’Conner ve Roman Pearce’ın güzel ajan Monica Fuentes’in yardımıyla Carter Verone’a karşı verdikleri mücadeleyi izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum