Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
5,614 İzlenme
Hobbit 2
7.8 IMDB Puanı

Hobbit 2

(The Hobbit: The Desolation of Smaug)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Line Cinema
  • Film Süresi 2sa 41dk
Hobbit filmleri serisinin ikinci filmi olan Hobbit 2 Smaug'un Çorak Toprakları izle filmi ilk filmde olduğu gibi Peter Jackson yönetmenliğinde 2013 yılında vizyona girmiştir. J.R.R. Tolkien’in aynı isimli romanından uyarlanan ve 80 adaylık ile 3 Oscar adaylığı ve 14 farklı ödül kazanan filmin senaryosu Fran Walsh ve Philippa Boyens’e aittir. Fantastik filmler severlerin ve Yüzüklerin Efendisi filmleri hayranlarının kaçırmaması gereken Hobbit 2 Türkçe dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise Ian McKellen, Martin Freeman, Richard Armitage, Benedict Cumberbatch, Evangeline Lilly, Lee Pace, Luke Evans, Ken Stott, James Nesbitt, Orlando Bloom isimleri yer alıyor.

Hobbit 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise ilk filmdeki olaylardan sonra Gandalf, Thorin’i Erebor ve Yalnız dağı geri almak için ikna etmesinin üzerinden 1 yıl geçmiştir. Orklar ise Dağa doğru yolculukları devam eden ekibi takip etmeye devam etmektedirler. Azog ve beraberindeki ekipten son anda Gandalf tarafından kurtulan ekip, Gandalf’ın eski bir dostu olan Beorn’nun evine sığınırlar. Gandalf ise bir süre sonra eski bir harabede karanlık güçlerin planlarına ve bir ordu kurma hazırlığına şahit olur ve burada Nazguller tarafından saldırıya uğrar. Gandalf’ın imdadına Galadriel yetişir ve oradan kurtulur.

Gandalf daha sonra ekibi yola devam etmeleri konusunda uyarır. Hobbit 2 izle filminde ekip büyülü ormana girince örümceklerin saldırısına uğrar ve yardımlarına Orman Elfleri yetişir. Legolas ve Tauriel cüceleri yakalayarak liderlerinin önüne çıkarır. Ancak Bilbo daha önce bulduğu, aynı zamanda parmağına taktığında ona görünmezlik sağlayan yüzüğü kullanarak onları hücrelerinden çıkartarak kaçmalarına yardımcı olur. Elflerin kalelerinden kaçtıkları sırada Orklar tarafından pusuya düşürülürler. Ancak Hobbit 2 izle filmi cüceleri yakalamak için çıkan Elf birlikleri ise Orklar ile çatışmaya başlar ve aradan sıyrılan cüceler iki gruptan da kurtularak yollarına devam ederler. Bu sırada Tauriel ise cücelere yardım etmek için peşlerinden gider.

Ekip Yalnız Dağ’a en yakın kasaba olan Dale’e ulaşır ve burada Ejderha Smaug’u öldürebilecek bir kara ok olduğunu öğrenirler. Thorin ve ekibi ise dağın gizli girişine ulaşır ancak kapıyı açmanın yolunu bulamazlar. Son anda ay ışığı ile anahtar deliğini keşfeden Bilbo onlara yardımcı olur ve dağa girerler. Bilbo’nun görevi ise dağ dolusu altının arasında Smaug’a fark edilmeden Arkentaşı çalmaktır. Ancak bu hiç de kolay olmaz ve fazla gürültü çıkarınca Smaug uyanarak Bilbo’nun peşine düşer.

Yüzüklerin Efendisi serisinin öncesine dayanan hikaye olan Hobbit serisinin ikinci filmi Hobbit 2 Smaug’un Çorak Toprakları izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde izlyen herkese keyifli filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum