Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
688 İzlenme
House of Glass
5.4 IMDB Puanı

House of Glass

(House of Glass)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Price Productions II
  • Film Süresi 1sa 28dk
2021 yılında vizyona giren House of Glass izle filmi, yönetmenliğini Reyn Del Rio’nun yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Dram ve gerilim filmleri türünde yer alan House of Glass full izle filminin senaryosu ise David I. Jenkins tarafından kaleme alınmıştır. 30 Kasım 2021 yılında vizyona giren House of Glass hd izle filminin oyuncu kadrosunda ise Jenny Shakeshaft, Stephen Ellis, Alexandra Bard, Clayton Farris, Brad Maule, Michael Monks isimleri yer almaktadır.

House of Glass Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Alex, kocası Ian’ın kendisini aldattığından şüphelenmektedir ve bir süre sonra bu şüphe içini kemirdikçe kemirir ve bu durumu takıntı haline getirir. Kocasını bir süre takip ettikten sonra aldatıldığına dair bir iz bulamasa da, saplantılı olduğu için kocasına bunu itiraf ettirmek için plan yapmaya başlar.

Alex’in kurduğu plan bir süre sonra kontrolden çıkar ve başka insanların hayatını tehlikeye atacak gerilim ve korku dolu hikaye kontrolden çıkar ve işler içinden çıkılamayacak bir hal alır. 2021 yapımı House of Glass izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın