Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
5,983 Görüntülenme
Hulk
5.6 IMDB Puanı

Hulk

(Hulk)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 2sa 18dk
Yönetmen
Senaryo Stan Lee, Jack Kirby, James Schamus
Marvel sinematik evreninin 2003 yılında vizyona giren Yeşil Dev 1 Hulk Full HD izle yani nam-ı diğer yenilmez kahramanımız Hulk’ı anlatan ilk film olan bu yapım yönetmenliğini Ang Lee ve senaristliğini Hulk’ı dünyaya kazandıran Stan Lee ile Jack Kirby ve James Schamus yapmaktadır. Başrollerde ise Eric Bana ve güzel oyuncu Jennifer Connelly bulunmaktadır. ABD’nin California eyaletinde çekimleri yapılan film 137 milyon $ bütçe ile çekilip 245 milyon $ gibi bir hasılat elde etmiştir.

Hulk 1 Full HD izle yada Yeşil Dev 1 Türkçe Dublaj izle, Türkçe Altyazılı izle olarak izleyebileceğiniz filmin konusuna gelirsek öfke ve kontrol problemi olan dahi bilim adamımız Bruce Banner Amerika Birleşik Devletleri için çok gizli askeri bir proje üzerinde çalışmaktadır. Çocukluğunda da sorunlu bir aile yapısına sahip olan Banner aynı zamanda içine kapanık biridir. Bruce henüz küçük yaşlarda iken babası annesinin ölümüne sebep olmuş ve akıl hastanesine gönderilmiştir. Laboratuvarında bu proje üzerinde çalıştığı bir sırada anormal bir kaza meydana gelir. Kaza sonucunda oluşan ve normal bir insanı küle çevirebilecek kadar güçlü olan gama ışınlarına maruz kalır ve başarılı bilim adamımız Bruce Banner maruz kaldığı bu radyasyon sayesinde mutasyona uğrar.

Çalıştığı projede yaraları çok hızlı şekilde iyileştirmesi beklenen bu çalışma Banner ile birleşince ortaya ölümsüz ve yenilmez bir canavar ortaya çıkarır. Banner’ın öfke problemi yüzünden sinirlendiğinde ve kendisini tehlike altında hissettiğinde ortaya çıkan bu kontrol edilmesi imkansız Yeşil Dev ABD içinde tehdit oluşturulduğu düşünülerek hedef haline gelir. Bruce Banner’ın aynı zamanda kız arkadaşı olan Betty Ross ise Hulk’ın peşine düşen General Thunderbolt Ross’un kızıdır ve olaylar karmaşık bir hal almaya başlar. Marvel'in Avengers öncesi ilk filmlerinden biri olan Yeşil Dev 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde Hulk ve Amerikan ordusu arasındaki bu çetin mücadeleyi izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın