Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,359 İzlenme
Huzursuz
6.7 IMDB Puanı

Huzursuz

(The Restless)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Stenola Productions
  • Film Süresi 1sa 57dk
Kategori
Yönetmen
Senaryo Lou Du Pontavice, Juliette Goudot, Pablo Guarise
2021 yılında vizyona giren The Restless (Les Intranquilles) izle ya da Türkçe adıyla Huzursuz izle filmi, yönetmenliğini Joachim Lafosse’ın yaptığı Fransa ve Belçika ortak yapımı bir filmdir. Senaryosu Lou Du Pontavice, Juliette Goudot, Pablo Guarise isimlerinin ortaklaşa kaleme aldığı Huzursuz hd izle filmi dram filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Leïla Bekhti, Damien Bonnard, Gabriel Merz Chammah gibi oyuncular rol almaktadır.

Huzursuz Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bipolar bozukluğuyla savaşırken birbirine aşık bir çift olan Damien ve Leila'nın etrafında dönüyor. Altın Palmiye ödüllerinde birkaç adaylığı bulunan The Restless izle filminde, sarsılsa da direncini ve gücünü kaybetmeyen Leïla ile Damien birbirlerini çok seviyorlar. Bipolar teşhisi konan Damien ressamlığını ve Leïla ile oğullarıyla hayatını sürdürmeye kararlıdır.

Kesinlikle izlemeniz gereken dram filmlerinden biri olan The Restless izle ya da Huzursuz izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede, donmadan ve tek part halinde sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum