Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,354 İzlenme
İkizler Projesi
5.7 IMDB Puanı

İkizler Projesi

(Gemini Man)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Skydance Media
  • Film Süresi 1sa 57dk
Yönetmen
Senaryo David Benioff, Jonathan Hensleigh, Darren Lemke
2019 yapımı Netflix filmi Gemini Man izle ya da türkçe adıyla İkizler Projesi izle filmi 2019 yılında Ang Lee yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Oldukça aksiyon dolu sahnelerin olduğu bu gerilim gerilim ve bilim kurgu türündeki filmin oyuncu kadrosunda ise Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong gibi isimler yer alıyor.

İkizler Projesi Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise İstihbarat Teşkilatı için eşsiz ve başarılı bir suikastçı olan keskin nişancı Henry Brogan, bir trende kimyasal saldırı düzenleyeceği söylenen teröriste suikast için görevlendirilir. Görev sırasında Henry'nin yardımcısı onu hedefe yaklaşan genç bir kız konusunda uyarır ve Henry'nin atışını son anda ertelemesine neden olur. Şimdiye kadar hiçbir atışını kaçırmayan Heny kafasına nişan almasına rağmen adamı boynundan vurur ve artık sıkıldığı için emekli olur. Emekliliğini geçirmek için gittiği sahil kasabasında marinada çalışan Danny ile tanışır ve eski bir arkadaşı olan Jack ile yeniden bağlantı kurar. Aldatmacaları bilen Henry'ye misilleme olarak Lassiter onu öldürmeyi planlar ve GEMINI kod adlı seçkin bir özel askeri olan onun peşine yollar.

İkizler Projesi izle filminde daha sonra Henry, Danny'nin kendisini takip etmesi için gönderilen bir ajan olduğunu anlar ve onunla arkadaş olur. Bir gece sonra evi ajanlar tarafından basılır ve Danny'yi saldırı hakkında uyarır ve teşkilat ise ikisinin de ölmesini istediğini öğrenir ve gönderilen suikastçıları öldürmeyi başarırlar. Henry ve Danny daha sonra Baron isimli eski bir dosttan yardım alarak Kolombiya'ya kaçarak Baron'un evinde saklanır. Bu sırada Clay, Henry'yi öldürmesi için en iyi suikastçisini gönderir. Henry, suikastçı ile birebir aynı becerilere sahip olduğunu fark eder ve onun Clay'in evlat edindiği Junior olduğu ortaya çıkar. Henry ile olan benzerliklerini merak etmesine rağmen, Junior'a işi bitirmesi emredilir ve Junior emre uymaya devam eder.

Danny peşlerindeki bu suikastçinin Henry'nin çocuğu olabileceğini söyler. Junior'dan alınan DNA örneklerini test eden Danny, onun ve Henry'nin DNA'sının aynı olduğunu ortaya çıkarır. Junior, Henry'nin klonudur. Junior'ı Clay'den uzaklaştırmaya çalışmak için Henry, Junior ve Danny'yi güvenli bir şekilde ABD’ne göndermeyi kabul eden Lassiter'ı arar. Genç suikastçı Junior’ı pusuya düşüren Henry, Junior'a bir klon olduğunu açıklar ve başka kimsenin bilemeyeceği özelliklerini anlatarak onu ikna eder. Aksiyon dolu bu bilim kurgu filmleri ve gerilim filmi olan Gemini Man ya da İkizler Projesi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.