Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
16,106 İzlenme
İlk Arınma Gecesi 4
5.2 IMDB Puanı

İlk Arınma Gecesi 4

(The First Purge)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
Yönetmen
Senaryo James DeMonaco
2018 yılında vizyona giren The First Purge izle filmi ya da Türkçe adıyla İlk Arınma Gecesi izle filmi, yönetmenliği Gerard McMurray tarafından yapılan ABD yapımı bir filmdir. ABD yapımı korku ve aksiyon filmleri türünde yer alan ve distopik bir dünyada geçen film, Arınma Gecesi filmleri serisinin dördüncü filmi olma özelliğini taşımaktadır. Senaryosu James Demonaco tarafından kaleme alınan Arınma Gecesi 4 izle filmi, serinin ilk filminden önce yaşanan olayları anlatan bir prequel filmidir. İlk Arınma Gecesi full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Y'lan Noel, Lex Scott Davis, Joivan Wade, Steve Harris gibi oyuncular yer almaktadır.

İlk Arınma Gecesi 4 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 2014 yılında artan işsizlik, yükselen enflasyon ve konut krizi, ABD başkanı Bracken liderliğindeki Amerika'nın Yeni Kurucu Babaları'nın en güçlü siyasi parti olarak yerini almasına neden olur. Ülke, İskeletor adlı çılgın bir uyuşturucu bağımlısı, Arınma ve nefretini diğer insanlara salma arzusu da dahil olmak üzere karanlık düşüncelerini tartışmaktadır. İki yıl sonra ise NFFA genelkurmay başkanı Arlo Sabian ve sosyolog Dr. May Updale, Staten Adası'nda 12 saat boyunca insanların, cinayet dahil olmak üzere istedikleri şekilde temizlemelerine ve serbest bırakmalarına izin verilecek bir deney yapılacağını duyurur. Ayrıca deneye katılanlara 5 bin dolar verirler.

Uyuşturucu baronu Dmitri ise parasını ve uyuşturucuları taşımanın dikkat çekeceğini düşünerek adada bulunan adamlarına güvenli evde kalmalarını emreder. Ancak bir adamı emre karşı gelir ve adadaki arınmaya katılır. Ancak Isaiah, İskelet tarafından yaralanır. Isaiah, kendisini tedavi etmesi için Dimitri'nin eski kız arkadaşı ve Arınma karşıtı bir eylemci olan kız kardeşi Nya'ya giderek yardım ister. İskeletor ise ilk cinayetini işler ve bu cinayet kayda alındığı için bir anda viral olur. Isaiah ise intikamını almak için Arınma'ya dahil olur.

İlk Arınma Gecesi altyazılı izle filminde Anna ve Elsa'nın Dmitri'yi öldürmeye çalışan Purger'lar olduğu ortaya çıkar. İskelet ise Nya'yı yakalar ve ona tecavüz etmeye çalışırken Isaiah gelir ve onu yaraladıktan sonra Nya ile birlikte kaçmayı başarırlar. Arınma Gecesi filmleri serisinin dördüncü filmi The First Purge izle ya da İlk Arınma Gecesi 4 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.