Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,423 Görüntülenme
In the Earth
5.2 IMDB Puanı

In the Earth

(Dünyada)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Rook Films, Neon
  • Film Süresi 1sa 47dk
Yönetmen
Senaryo Ben Wheatley
In the Earth izle ya da Türkçe adıyla Dünyada izle filmi, 2022 yılında Ben Wheatley yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu da Wheatley tarafından kaleme alınan In the Earth hd izle filmi ABD yapımı olup korku ve gerilim filmleri türünde yer alan bir bilim kurgu filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Joel Fry, Reece Shearsmith, Hayley Squires, Ellora Torchia, John Hollingworth, Mark Monero gibi oyuncular rol almaktadır.

Korku filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Dünyada Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Martin Lowery, eski meslektaşı ve eski sevgilisi Olivia Wendle'ın mahsul verimliliğini artırmak için mikoriza kullanma konusundaki çalışmalarına ve deneylerine yardımcı olan bir bilim adamıdır. Fiziksel bir muayeneyi geçtikten ve park rehberi Alma ile tanışır ve ormanlık bir ruh olan Parnag Fegg'in yerel efsanesini öğrenir. Ertesi sabah Martin ve Alma, Olivia'nın bulunduğu yere doğru iki gün sürecek olan yolculuğa çıkarlar. Alma, Martin'e Olivia'nın aylardır haber almadığını söyler ve ertesi gece Martin, kendisi ve Alma'nın kamplarına baskın yapan, ekipmanlarını yok eden, ayakkabılarını çalan ve bazı malzemelerini yağmalayan saldırganlar tarafından saldırıya uğrarlar.

In the Earth altyazılı izle filminde ormanda yaşayan ve çifte ayakkabı ödünç vermeyi teklif eden Zach ortaya çıkar ve onları kendi kamp alanına götürür. Martin'in yarasına pansuman yapar ve onlara hem yiyecek hem de içecek verir. Bir süre sonra Martin ve Alma bilinçlerini kaybetmeye başlarlar ve uyuşturulduklarını anlarlar. Onlar baygınken, Zach tuhaf kıyafetler ve pozisyonlar içinde onların törensel fotoğraflarını çeker ve Martin'in koluna garip bir sembol ve hayvan bağırsağını diker. Dünyada (In the Earth) izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum