Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
18,473 İzlenme
Infinite
5.4 IMDB Puanı

Infinite

(Infinite)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 1sa 46dk
Yönetmen
Senaryo John Lee Hancock, D. Eric Maikranz, Ian Shorr
2021 yılında Antoine Fuqua yönetmenliğinde vizyona giren Infinite izle filmi senaryosu Ian Shorr tarafından Eric Maikranz'ın The Reencarnationist Papers isimli romanını uyarlaması olarak vizyona girmiştir. ABD yapımı bu bilim kurgu ve aksiyon türündeki filmin oyuncu kadrosunda ise Mark Wahlberg, Chiwetel Ejiofor, Sophie Cookson, Jason Mantzoukas, Rupert Friend, Toby Jones, Dylan O'Brien isimleri yer almaktadır. Film özellikle eleştirmenler tarafından The Matrix izle filmlerine benzetilmesi ile tanındı.

Infinite Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, yıllar önce Heinrich Treadway arkadaşları Abel ve Leona ile birlikte yaptıkları bir hırsızlık yüzünden başı beladadır. Çünkü çaldığı şey Bathurst adında bir adama aittir ve o da Heinrich’in peşindedir. Heinrich eğer ölürse Abel'a hatırlaması gereken bir cümle söyler. Ancak Bathurst’un Abel ve Leona’yı öldürmesini çaresizce izlemek zorunda kalır.

Film izle günümüze döndüğünde ise şizofren olan Evan McCauley, şiddete meyilli olması ve hastalığı sebebi ile iş bulmakta zorluk çekmektedir. Bir gün işsizliği yüzünden hiç alakası olmayan bir konuda bir suçlu için kılıç üretir ancak sonrasında geçen olayların ardından Evan tutuklanır ve tutuklandığı karakola bir adam gelir ve Evan’ın aslında Heinrich olduğundan ve yüzyıllardır tanıştıklarından bahseder. Kendini Bathurst olarak tanıtan adam daha sonra Evan’a geçmiş hayatıyla ilgili bazı olayları hatırlattığı sırada bulundukları yere bir araba girer ve Nora isimli biri Evan’ı oradan çıkararak Infinite izle (Sonsuzluk) grubuna götürür. Bu grup insanların geçmiş yaşamlarını bilen, izleyen yaklaşık 500 kişilik bir gruptur.

Infinite türkçe altyazılı izle grubu ise yıllar boyunca kendi içinde karşıt görüşler çıkararak inananlar ve nihilistler olarak ikiye ayrılmıştır. İnananlar bu gücün kendilerine bir hediye olarak verildiğini, nihilistler ise bunu bir lanet olarak görürler. Nihilistlerin bu gücü lanet olarak görmeleri sebebiyle dünyadaki tüm yaşamı yok etmek isterler. Bu iki grubun ortak noktası ise Evan'ın Treadway'in reenkarnasyonu olduğuna inanmalarıdır ve iki grubun amacı da Evan’ın yıllar önce çaldığı Yumurta’nın yerini bulmaktır. Infinite izle filmini Türkçe Dublaj izle ve Altyazılı olarak Full HD izle kalitesinde donmadan en iyi bedava yabancı film izle sitemiz Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum