Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
8,641 İzlenme
Infinite Storm
6.2 IMDB Puanı

Infinite Storm

(Sonsuz Fırtına)
2022 yılında vizyona giren Infinite Storm izle filmi, yönetmenliğini Malgorzata Szumowska ve Michal Englert tarafından yapılan İngiltere ve Polonya ortak yapımı bir filmdir. Senaryosu Ty Gagne'nin High Places: Footprints in the Snow Lead to an Emotional Rescue makalesinden esinlenilenerek Josh Rollins tarafından kaleme alınmıştır. Kar fırtınasına yakalanan bir dağcının, dağda mahsur kalan bir yabancı ile karşılaştıktan sonra yaşanan hayatta kalma mücadelelerini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Naomi Watts, Sophie Okonedo, Billy Howle, Denis O'Hare, Parker Sawyers gibi oyuncular rol almaktadır.

Dram filmleri türünde yer alan Infinite Storm Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, tecrübeli bir dağcı olan Pam Bales’in Washington Dağı'na tırmanırken, çok büyük bir kar fırtınası yaklaşırken zirveye ulaşmadan önce geri dönmeye karar verir. Ancak aşağı inerken, yolda yalnız ve mahsur kalmış bir adamla karşılaşır. İkili, gece olmadan ve fırtınaya yakalanmadan önce kendisini ve mahsur kalan adamı dağdan kurtarmayı kendisine görev edinir.

Gerçek bir hikayeden esinlenerek beyaz perdeye aktarılan Infinite Storm izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın