Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
2,529 İzlenme
Injustice
6.3 IMDB Puanı

Injustice

(injustice)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 1sa 18dk
Yönetmen
Senaryo Ian Rodgers, Ernie Altbacker, Tom Taylor
2021 yılında vizyona giren Injustice izle filmi DC evreninin karakterlerinin yer aldığı ve aynı isimli video oyunundan uyarlanan ABD yapımı animasyon filmleri türünde yer alan süper kahraman filmidir. İnjustice izle filminin yönetmenliğini ise Matt Peters yaparken, karakter seslendirmeleri ise Justin Hartley, Anson Mount, Laura Bailey isimleri tarafından yapılmaktadır. Süpermen'in Joker tarafından karısı Lois Lane'i öldürmesi ve Metropolis'i yok eden bir nükleer silahı patlatması için kandırıldıktan sonra aklını kaybetmesini anlatan Injustice türkçe dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Süpermen, karısı Lois Lane'den gelen ikinci bir kalp atışı duyar ve onun hamile olduğunu anlar. Aynı zamanda Batman ise Kriptonit çalan Joker'in peşinden Metropolis'e gelir. Harley Quinn'in yanı sıra Joker, Jimmy Olsen'i öldürür ve Lois Lane'i kaçırır ve çaldığı nükleer silah’ı Lois’e bağar.

Injustice izle filminde daha sonra Louis'in yakalandığını duyan Süpermen ve Batman, Adalet Birliği'nin diğer üyelerini çağırır. Flash şehri ararken, Joker tarafından kurulan bir tuzağa düşürülür ve öldürülür. Superman sonunda Joker ve Harley'i bir denizaltıda saklanırken bulur, ancak onlarla yüzleştikten sonra Doomsday tarafından saldırıya uğrar ve canavarı uzaya uçurur. Diğer kahramanlar gelip Joker ve Harley'i yakaladıklarında Batman, çalınan korku toksini ile Kriptoniti karıştırdıklarını ve Süpermen'in Doomsday ile savaştığını hayal etmesi için kullandıklarını farkeder. Ekip Süpermeni uyarmadan önce, Lois'in ölümü savaş başlığının patlamasını tetikleyerek Metropolis'i yok eder ve milyonlarca insanı öldürür.

En sonunda İnjustice izle filminde Joker yakalanır ve Arkham'a götürülür ve burada Batman'e onu kıramadığı için hayal kırıklığına uğradığını, bunun yerine Süpermen'i yozlaştırmaya odaklandığını itiraf eder. Birkaç dakika sonra Süpermen gelerek sorgulamayı böler ve Joker'in kalbini sökerek öldürür ve Batman gördüğü manzara karşısında şok olur. bir süre sonra dünya Süpermen’in eylemlerine tepki verir ve Süpermen, Wonder Woman’in desteklediği ancak Batman’in karşı çıktığı Justice League'in ideallerini bir kenara atacağına inandığı ölümü önleme konusunda katı bir duruş sergilemeye karar verir.

Green Arrow ise Harley’i Superman'in gazabından korumak için saklar. Adalet Birliği ise Süpermen’nin davranışları konusunda ikiye bölünür ve sonrasında ABD hükümeti Süpermen’e karşı müdahale etmeye karar verir. Bir süre sonra Süpermen kendi davranışlarını sorgulamaya başlar, ancak Wonder Woman ona doğru olanı yaptığını söyler. Daha sonra, Süpermen Gotham’a gider ve Batman ile barış yapmaya çalışır, ancak ideolojik görüşleri üzerinde bir tartışmaya düşer ve Batman'in Süpermen'i reddetmesiyle ortalık kızışır. Yetişkin animasyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken süper kahraman temalı Injustice izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi animasyon filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum