Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,351 İzlenme
İnsan Sesi
6.9 IMDB Puanı

İnsan Sesi

(The Human Voice)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi El Deseo
  • Film Süresi 30dk
Kategori
Senaryo Pedro Almodóvar, Jean Cocteau
2020 yılında vizyona giren The Human Voice izle ya da Türkçe adıyla İnsan Sesi izle filmi, Pedro Almodovar’ın yönetmenliğini yaptığı ABD ve İspanya ortak yapımı bir filmdir. Senaryosu Jean Cocteau’nun filmle aynı adı taşıyan oyunundan esinlenerek Cocteau ve Almodovar ikilisi tarafından birlikte yazılmıştır. İnsan Sesi full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Tilda Swinton, Agustin Almodovar, Dash gibi isimler yer almaktadır.

The Human Voice Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, yaşlanmakta olan bir reklam filmi oyuncusu 4 yıllık ilişkilerini bitirdikleri sevgilisinin gelip bavulunu almasını beklemektedir. Kadın hırdavatçıdan keskin bir balta alıp bir gerilim yaratır ve sevgilisini bekler, ancak sevgilisi 3 gün boyunca gelmez. Bunun üzerine onu arar ve hem aşkına olan içsel saplantısını hem de terk etmenin içinde nasıl karanlık, depresif bir boşluk oluşturduğunu anlatır.

İnsan Sesi Türkçe Dublaj izle filminde bunun üzerine sevgilisi gelmemeye karar verir ve kadın huzur ve özgürlük aramak için evi ateşe verir. Zihinsel olarak depresif olan kadın tüm konuşmayı kafasının içinde yaratır. Sevgisini, öfkesini ve içsel arzusunu ifade eden hem dinleyici hem de konuşmacıdır.

İnsan Sesi izle filmi son derece heyecan verici kısa bir dram filmidir. Başarılı bir kısa film olan The Human Voice izle ya da İnsan Sesi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın