Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,546 Görüntülenme
İp Man 4
7.0 IMDB Puanı

İp Man 4

(Yip Man 4)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Golden Harvest Company
  • Film Süresi 1sa 47dk
Senaryo Pou-Soi Cheang, Edmond Wong, Hiroshi Fukazawa
Ip Man filmleri izle serisinin son filmi olan Ip Man 4: Final izle filmi 2019 yılında Wilson Yip yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Ip Man filmleri izle serisinin dördüncü filmi olan ve dövüş sanatlarına meraklı olanların kesinlikle izlemesi gereken filmler arasında yer alan Yip Man 4 full izle filmi oyuncu kadrosunda Scott Adkins, Donnie Yen, Kwok-Kwan Chan, Chris Collins gibi isimler yer almaktadır.

Biyografi, aksiyon ve tarihi filmler arasında yer alan Ip Man 4 türkçe dublaj izle filminin konusu ise, Ip Man karısının ölümünden sonra gırtlak kanseri olduğunu öğrenir. Ip Man’in oğlunun okulda sürekli kavgalara karışmasının ardından okuldan atılma tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Bunun ardından Ip Man oğlunu Amerika’ya oğlu için okul araştırmaya gider. Ip ustanın eski bir öğrencisi olan Bruce Lee, Amerika’da bir dövüş sanatları okulu açmıştır ve Çinli olmayan insanlara savunma sanatları dersleri vermektedir. Ancak onun bu davranışı Wing Chun ve Kung-fu egitmenlerinin tepkisini çeker. İp ustanın oğlunu Amerika’da bir okula yerleştirilmesi için ise orada uzun yıllardır yaşayan güvenilir birinden referans mektubu getirmesi gerekmektedir.

Ip Man 4 izle filminde Ip usta referans mektubu için Amerika’da yaşayan Çinlilere ait bir derneğin başkanı Wan Zhong-hua ile görüşür ancak görüşme Ip ustanın, Lee'nin davranışlarını onayladığı için olumlu geçmez. Daha sonra Ip Man izle okul müdür ile görüşmeye gider. Görüşmeden sonra evine giderken Wan'ın kızı Yonah'nın okuldaki diğer çocuklar tarafından tartaklandığını görür ve onu kurtarıp babasının yanına götürür. Wan usta ise Ip Man’i referans mektubunu almak için kızını kullanması ile suçlar ve onu düelloya davet eder. Kıyasıya bir mücadeleye girdiği sırada deprem olur ve Ip yine kızı kurtarır.

Wan’ın kızı Yonah’a saldıran kızlardan biri olan Becky ise okulda Yonah’ın ona saldırığı konusund ailesine yalan söyler. Becky’nin babası ise Amerika Göçmenlik Bürosunda çalışan bir Polis memurudur. Bu duruma sinirlenen Becky’nin babası Andrew ise intikam almak ister. Diğer yandan ABD Deniz Kuvvetleri başçavuşu Barton ise ırkçı biridir ve birliğinde Çin savunma sanatlarını sürekli küçümser ve Çinlilere meydan okur. Ip Man 4 Final türkçe dublaj ve altyazılı izle dil seçenekleri ile kesintisiz olarak donmadan Full HD izle ve 1080p izle kalitesinde Ip Man filmleri izle sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.
Serinin diğer filmleri 3

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın