Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
2,915 İzlenme
Issızlık
5.7 IMDB Puanı

Issızlık

(The Beast (El Paramo))
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 32dk
Senaryo David Casademunt, Martí Lucas, Fran Menchón
2022 Netflix filmleri arasında yer alan İspanya yapımı El páramo izle ya da Türkçe adıyla Issızlık izle filmi, yönetmenliğini David Casademunt’un yaptığı korku filmleri türünde yer alan bir filmdir. Filmin The Wasteland izle ya da The Beast izle olarak da adlanırılırken, senaryosu ise Casademunt, Fran Menchón ve Martí Lucas isimleri tarafından ortaklaşa kaleme alınmıştır. Issızlık full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Inma Cuesta, Asier Flores, Roberto Álamo gibi oyuncular yer almaktadır.

Korku filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken 2022 yapımı filmlerden Issızlık Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Salvador isimli adam karısı Lucia ve oğlu Diego ile ıssız bir kulübede yaşamaktadır. Katı kuralları olan Salvador için bu kurallara uyulması gerekmektedir. Diego ise oldukça meraklı bir çocuktur ve ailesine sürekli neden sınırın diğer tarafına geçemediklerini sorar. Salvador ise Diego’ya güvenli bölgeyi işaretlemek için koyduğu sütunların diğer tarafında bir canavarın yaşadığını söyler ve zorluklara hazır olmasını ister. Lucia ise kocasıyla ona daha hassas davranması konusunda sürekli tartışır.

Netflix Issızlık izle filminde, Salvador ise Issızlık Altyazılı izle filminde Diego’nun ürkek bir çocuk olması yerine daha güçlü ve cesur biri olmasını istediği için onu bu şekilde yetiştirmek istemektedir. Bir gün Salvador, bir derede yaralı bir adam bulur ve onu iyileştirmek için eve getirir. Ancak adam Diego ve Lucia’ya saldırmaya çalışırken, Salvador adamı tüfeğiyle vurur. Sonrasında ise Salvador, cesedi adamın ailesine teslim etmek ister ve ailesini aramak için güvenli bölgenin dışına doğru yola çıkar.

Günler aylar geçmesine rağmen The Beast full izle filminde Salvador'dan hiçbir iz yoktur ve Lucia, kocasının geri döneceğine dair ümidini kaybetmeye ve depresyona girmeye başlar. Diego ise annesini neşelendirmek için elinden geleni yapsa da bir faydası olmaz. Bir süre sonra Lucia, Salvador'un Diego’ya anlattığı hikayedeki Canavar'a benzeyen karanlık ve zayıf bir figür görmeye başlar. İlk başlarda The Beast izle ufukta gözükür, ancak her geçen gün tıpkı Salvador'un anlattığı gibi eve daha da yaklaşır.

Lucia ve Diego evde saklanırlar. Ayrıca Lucia eve yaklaşmakta olan Canavarı öldürmeye çalışır ancak başarılı olamaz. Sonunda canavar kapılarına gelir ve Lucia, Canavar'ın kendisini istediğini söyleyerek Diego’yu dışarı atar. Diego ise korkularıyla yüzleşir ve anesini kurtarmak için harekete geçer. 19. yüzyıl İspanya'sında geçen El Paramo - The Wasteland izle ya da (The Beast) Issızlık izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın