Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
545 İzlenme
İyi Katiller Sevgilim
6.9 IMDB Puanı

İyi Katiller Sevgilim

(I onde dager)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 53dk
Yönetmen
Senaryo Nick Ball, John Niven, Tommy Wirkola
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Norveç yapımı olarak vizyona giren I Onde Dager (The Trip) izle ya da türkçe adıyla İyi Katiller Sevgilim izle filmi Tommy Wirkola yönetmenliğinde vizyona girerken filmin senaryosu ise Nick Ball ve John Niven isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Birbirlerini öldürmeye çalışan bir çiftin hikayesinin anlatıldığı kara komedi filmleri türünde yer alan İyi Katiller Sevgilim izle filminin oyuncu kadrosunda ise Noomi Rapace, Aksel Hennie, Atle Antonsen, Christian Rubeck, Andre Eriksen gibi oyuncular yer almaktadır.

İyi Katiller Sevgilim izle filminin konusuna gelirsek, maddi sıkıntıları olan Lars adında bir yönetmen ağır borçları nedeniyle değersiz filmler çeker ancak bunları da batırır. Bu sıkıntılardan dolayı karısı ile araları bozuktur. Bu durumu huzurevinde yaşayan babası Mikkel ile paylaştığında ise babasıda onun işi ile ilgili düşüncelerini paylaşınca morali bozulur ve yürüyüşü bırakarak eve döner. Karısı Lisa ise Lars ile birlikte genellikle gittikleri orman içinde yer alan göl evine gitmek için plan yapar. Ancak ekonomik sıkıntılar nedeniyle çift birbirlerinin hayat sigortasında bulunan para nedeniyle birbirlerini öldürmek isterler. Eve gittiklerinde ise Lars kapıda kırık bir kilit ve boş bir cips paketi bulur ancak çok önemsemez. Akşam olduğunda ise birbirlerine karşı ilk hamlelerini yaparlar.

Sabah uyandığında ise Lars kendisini iple bağlı ve Lisa tarafından kafasına doğrultulan bir silahla karşılaşır. Çiftin arasında yaşanan arbededen sonra odanın tavanına ateş açınca tavan çöker ve yukarıdan sonradan mahkum oldukları ortaya çıkan adamlar düşer. Ancak bu üç mahkum Dave, Roy ve Petter, Lars ve Lisa’yı rehin alır. Daha sonra Dave, Lars’a kendilerine para verene kadar tecavüz edeceğini söyler. Lisa ve Lars bağlanmış bir şekilde kendi evlilikleri üzerine tartışırken, mahkumlar ise evin tadını çıkarmaya devam ederler. Bu sırada Lars ve Lisa aralarındaki problemi şimdilik çözmüş gibi gözükürler ve bu durumdan kurtulabilmek için plan yaparlar. Lars daha sonra tuvalete gitme bahanesiyle Roy’u kandırdıktan sonra bilardo topu kullanarak onu indirdikten sonra Lisa’yı kurtarır ve kaçarlar.

İyi Katiller Sevgilim izle filminde daha sonra üç mahkum Lars ve Lisa’nın peşine düşer ve Roy tekrar ikiliyle karşılaştığında bu kez Lars onu kafasından vurur. Daha sonra Lars’ın babası Mikkel göl evine gelir ve olayları fark edince Dave’i bacağından yaralayarak çifte yardım eder. Ancak Mikkel pusuda bekleyen Petter tarafından önce bıçaklanır ve daha sonra bir bahçe makinesinin üzerine atılır. Daha sonra Lisa bir tekneye doğru kaçarken Dave peşine düşer anca yardıma yetişen Lars onu öldürmeyi başarır ancak Lisa teknede tek başına kalınca Petter ve Lars bu kez onu bulmaya gider ve teknede çıkan boğuşmada Lars, Petter’ı teknenin motoruna iterek kollarının parçalanmasına neden olur. Canınız sıkıldığında vakit geçirmelik bir film arıyorsanız İyi Katiller Sevgilim izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde keyifle izleyebilirsiniz.