Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

1,305 İzlenme
İyi Olan Kazansın
5.6 IMDB Puanı

İyi Olan Kazansın

(The War with Grandpa)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Marro Films
  • Film Süresi 1sa 34dk
Yönetmen
Senaryo Lisa Addario, Tom J. Astle, Matt Ember
2020 yılında vizyona giren The War with Grandpa izle ya da Türkçe adıyla İyi olan Kazansın izle filmi, yönetmenliğini Tim Hill’in yaptığı ABD ve İngiltere ortak yapımı bir filmdir. Senaryosu Robert Kimmel Smith'in filmle aynı adı taşıyan romanından uyarlanarak Tom J. Astle, Matt Ember ve Lisa Addario isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Aile ve komedi filmleri türünde yer alan İyi Olan Kazansın full hd izle filminin oyuncu kadrosunda ise Robert De Niro, Oakes Fegley, Uma Thurman, Rob Riggle, Laura Marano, Cheech Marin, Jane Seymour, Christopher Walken gibi oyuncular rol almaktadır.

İyi Olan Kazansın Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, kendi kendine kasaları ile sorun yaşaması ve mağaza müdürü ile bir olaya neden olması nedeniyle yanlışlıkla bir bakkaldan çaldıktan sonra, yakın zamanda dul kalan Ed Marino'yu kızı Sally ziyarete gelir. Sally ailesiyle birlikte yaşamasını ister ancak Ed, evini tek başına inşa ettiği için evden çıkmak istememektedir. Sally yine de Ed'i yanına taşınmaya ikna eder ve ona oğlu Peter'ın yatak odasını verir. Peter, odasını büyükbabasına vermekten ve tavan arasına taşınmaktan mutlu değildir. Ed, Sally'nin kocası Arthur ve iki kızı Mia tarafından karşılanır. Ed taşındığı ilk gün boyunca, zamanının çoğunu yeni odasında, sandalyesinde oturup gökyüzüne bakarak, hala merhum karısını düşünerek geçirmeye başlar.

Peter daha sonra arkadaşları Billy, Steve ve Emma'ya, İyi Olan Kazansın Altyazılı izle filminde büyükbabasının ailesiyle birlikte taşındığını ve odasında yaşadığını anlatır. Yeni odasında geçirdiği sefil bir ilk geceden sonra, Peter savaş ilan etmeye karar verir. Ed, üzerinde anlaşmaya varılan angajman kurallarına uydukları sürece savaşı kabul eder. Ancak aralarında ki savaş devam ederken bir süre sonra Ed, Peter'ın zorbalığa maruz kaldığını öğrenir ve o, Danny ve Jerry zorbayı bir çöp kutusuna atar. Jenny'nin Noel temalı doğum günü partisinde Peter, şaka yapmayacağına dair verdiği sözü tutar. Peter, o gece Noel Baba rolünü oynaması gereken Ed için bir fırlatma koltuğu ayarlar.

The War with Grandpa izle ya da İyi Olan Kazansın izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.