Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,635 Görüntülenme
Jack Reacher 2 Asla Geri Dönme
6.1 IMDB Puanı

Jack Reacher 2 Asla Geri Dönme

(Jack Reacher: Never Go Back)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 1sa 58dk
Yönetmen
Senaryo Richard Wenk, Edward Zwick, Marshall Herskovitz
Jack Reacher 2 Asla Geri Dönme izle filmi 2016 yılında Edward Zwick yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu Richard Wenk, Marshall Herskovitz ve Zwick üçlüsünün ortaklaşa yazdığı Jack Reacher 2 izle filmi ABD ve Çin ortak yapımıdır. 2012 yılında vizyona giren Jack Reacher izle filminin devam filmi niteliğinde olan Jack Reacher 2 izle filmi aksiyon, macera ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Tom Cruise, Cobie Smulders, Aldis Hodge, Robert Knepper, Danika Yarosh gibi oyuncular rol almaktadır.

Tom Cruise hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Jack Reacher 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jack, kanundan kaçan bir kaçak olarak ismini temize çıkarmak için büyük bir hükümet komplosunun arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmalıdır. İnsan kaçakçılığı örgütünü dağıtma görevini tamamladıktan sonra, eski ordu ve serseri Jack Reacher, irtibat görevlisi Binbaşı Susan Turner'ı onunla akşam yemeği yemeye davet etmek için Washington'a gider. Ancak, Binbaşı Turner'ın tutuklandığını ve casuslukla suçlandığını açıklayan yedek Albay Sam Morgan ile tanışır. Jack, kıdemli avukatı Albay Bob Moorcroft'u arar ve Binbaşı Turner'ın da Afganistan'da iki askeri öldürmekle suçlandığını açıklar. Ayrıca, bir kadın tarafından on beş yaşındaki kızı Samantha'nın babası olmakla suçlanan Jack'e dava edildiğini de söyler. Moorcroft öldürüldüğünde, Jack katil olmakla suçlanır ve bir hapishaneye gönderilir.

Jack Reacher 2 Asla Geri Dönme izle filminde Turner'ın ve kendisinin tuzağa düşürüldüğünü ve Turner'ın iki suikastçı tarafından öldürüleceğini görüyor. Ancak onu kurtarır ve kaçarlar. Yakın zamanda, ordudan askerleri ve güçlü bir silah tüccarı olan bir hükümet müteahhitini içeren bir komplo olduğunu fark ederler. Jack ayrıca Samantha'nın tehlikede olduğunu ve Turner'ın onu kurtardığını öğrenir. Komplonun nedenini bulmaya çalışırken yetenekli bir suikastçı onları avladığı için onu korumaya karar verirler. 2016 yapımı Jack Reacher 2 Asla Geri Dönme izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum