Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Not : Çok Yakında

387 İzlenme
Jagged
5.8 IMDB Puanı

Jagged

(Jagged)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi HBO
  • Film Süresi 1sa 39dk
Yönetmen
Senaryo Alison Klayman, Alanis Morissette
2021 yapımı Jagged izle filmi Alison Klayman yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Jagged izle ABD yapımı bir belgesel filmleri türünde yer alırken, Kanada’lı ünlü şarkıcı Alanis Morissette’nin 1995 yılında çıkardığı Jagged Little Pill albümüne odaklanırken, Alanis’in o dönemden sonra yükselişinin hikayesini anlatmaktadır. Bu belgesel yapımı tamamen Alanis Morissette ile birebir röportajlar şeklinde geçmektedir.

Jagged türkçe dublaj izle belgeselinde Alanis Morissette, 1995 yılına kadar erkeklerin egemen olduğu müzik dünyasına Jagged Little Pill albümü ile giriş yaparak ortalığı toza dumana katmıştır. Zorlu bir mücadele ile kendini dünyaya tanıtan Morissette’nin sıradan bir pop şarkıcısından süperstar olma hikayesini Alison Klayman sayesinde görmekteyiz. Filmde her ne kadar dürüstlük söz konusu olmasa da her şey Morissette tarafından anlatılıyor.

O dönemin konserler ve klipler dahil tüm arşiv görüntüleri ve röportajlarına kadar sürükleyici bir anlatımla gerçekleşiyor. Belgesel ve biyografi filmleri severlere tavsiye ettiğimiz Jagged izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi belgesel filmleri dileriz.