Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Alternatif Fragman
6,097 İzlenme
Jai Bhim
9.5 IMDB Puanı

Jai Bhim

(Jai Bhim)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 2D Entertainment
  • Film Süresi 2sa 44dk
2021 yılında vizyona giren Jai Bhim izle filmi, senaryosunu TJ Gnanavel’in yazdığı ve Gnanavel’in aynı zamanda yönetmenliğini de yaptığı Hindistan yapımı suç ve dram filmleri türünde yer alan bir filmdir. Chandru isimli bir avukatın, 1993 yılında yerel bir kabilenin toprak hakları için verdiği mücadelenin gerçek bir hikayesidir. Jai Bhim full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Suriya, Lijomol Jose, K. Manikandan, Rajisha Vijayan, Prakash Raj, Rao Ramesh gibi Hindistan sinemasının ünlü oyuncuları yer almaktadır.

Hint filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan ve yaşanmış bir hikayeye dayanan Jai Bhim Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, polisin kimin serbest bırakılması gerektiğini belirlemek için tutukluların ırklarını kontrol etmesinden sonra, halk arasında ırklar konusunda ayrımcılıklar yaşanmaya ve bölünmeye başlar. Sadece üst ve orta sınıf olarak belirlenen ırklardan olan mahkumlar serbest bırakılırken, Polis, devam eden birçok davada alt sınıftan insanları suçlamaya devam etmektedir. Rajakannu ve Sengeni ise İrula ırkından bir çifttir ve fare istilasını kontrol etmek ve zehirli yılanları yakalamak için üst ırklardan insanların tarlalarında çalışan bir kabileye mensuplardır.

Jai Bhim altyazılı izle filminde Rajakannu, bir odaya giren yılanı yakalaması için zengin bir adamın evine çağrılır. Ertesi gün, adamın karısı dolabından bazı mücevherlerin eksik olduğunu fark eder ve yetkililere bildirir. Daha sonra Rajakannu hakkında soruşturma açılır. Polis kanıt bulmak için Rajakannu'nun evine baskın yapar, ancak Rajakannu kasabayı daha önce başka iş için terk etmiştir bile. Baskın sırasında polis, hamile karısını vahşice dövdükten sonra hukuka aykırı bir şekilde gözaltına alır. Ayrıca polis, Rajakannu'nun erkek kardeşi Iruttupan, kız kardeşi Pachaiammal ve kayınbiraderi Mosukutty olmak üzere diğer tüm akrabalarıda tutuklayarak Rajakannu'nun nerede olduğunu itiraf etmeleri için onlara işkence yapar.

Kısa bir süre sonra polis Rajakannu'yu bulur ve hapse atar. Hapiste suçu itiraf etmesi için ona işkence ederler ve sonrasında karısını serbest bırakırlar. Jai Bhim izle filminde daha sonra, Irula kabilesinden yetişkinlere ders veren Mythra, kabile toplulukları için davalarla savaşan bir avukat olan Chandru'yu ulaşır ve onu Sengeni için adalet aramaya ikna etmeyi başarır. Sengeni, o zamana kadar olan tüm olayları anlatır ve Chandru mahkemede farklı bir dava daha açar. Polisi savunan savcı, Rajakannu ve diğer ikisinin gerçekten hapisten kaçtığına dair bir hikaye uydurmak için görgü tanıkları bulur. Görgü tanıklarının ifadelerinde boşluklar bulan Chandru, yalan beyanda bulunduklarını ortaya çıkarır ve mahkemeden iki polisi soruşturmasını ister.

Jai Bhim izle filminde Avukat ve aynı zamanda general olan S. Ram Mohan davayı devralır ve polisi savunmak için, Iruttapan'ın patronu Varadarajulu, Iruttapan'ın kendisini bir telefon görüşmesiyle suç işledikten sonra Kerala'ya kaçtığını bildirdiğini kabul eder ve üç sanığın Kerala'ya kaçtığını iddia eder. Karşılık olarak, Chandru, söz konusu üç polisin, Gurumurthy'nin Iruttapan'ın sesini taklit ettiğini kabul ettiği Varadarajulu'ya bir telefon görüşmesi yapmak için Kerala'ya gittiklerini öğrenir. Chandru ve Mythra, Rajakannu'yu Pondicherry sınırına yakın bir yolun ortasında ölü bulurlar. Trafik kazası süsü verilen cinayete ikiside inanmaz. Daha sonra Chandru, Rajakannu'nun cesedini kontrol eden adli tıp doktoru ile görüşür. Doktor ise ona ölüm nedeninin göğüs kafesinin kırılmasından kaynaklandığını söyler ve üzerinden bir arabanın geçmesinden kaynaklanabileceği teorisi ortaya atılır.

Veerasamy, Mohan'a Rajakannu'nun gözaltında öldüğünü itiraf edertti. Veerasamy, ölümden sonra Guru'yu arar ve Guru, Veerasamy'ye hem kaçtığını hem de Rajakannu'yu yolda bırakması gerektiğini söyler ve herkesi onun bir araba kazası sonucu öldüğüne inandırır. Mosukutty ve Iruttapan, Kerala'daki başka bir hapishaneye nakledilir. Bunu duyduktan sonra avukat onlara mahkemede hiçbir şey bilmiyormuş gibi davranmalarını söyler. Chandru, karakolun arama geçmişini kontrol eder ve mahkemeye, Guru'nun evinde aramanın 21:10'da yapıldığını ve bunun Veerasamy'nin ifadesiyle uyuşmadığını söyler. Chandru, mahkemeden araştırmak için daha fazla zaman ister ve mahkeme ona izni verir.

Chandru, Mythra, Sengeni ve Irular kabilesi, adalet isteyen el ilanları ve posterlerle şehri dolaşmaya başlar. Mythra, Iruttapan ve Mosukutty'yi bulur ve mahkemeye üçünün de yaşadığı işkenceyi ve polislerin Rajakannu'yu nasıl öldürdüğünü anlatır. Bir müfettiş olan Perumalsamy, polislerin gerçek hırsızdan rüşvet aldığını söyler ve Chandru, Rajakannu'nun cesedinin bulunduğu yolda bir dizi lastik izi olduğunu söyler. Guru'nun ve Memur Kiruba'nın ayak izleriyle eşleşen ayak izlerinide mahkemeye sunar.

Mahkeme delilleri dinledikten sonra kararı açıklar ve Rajakannu'yu öldüren polisler tutuklanır, Sengeni tazminat olarak 3 lakh ve yarım toprak arazi alırken, Iruttapan, Mosukutty ve Pachaiamma'nın her biri iki lakh alır. Sengeni gözyaşları içinde Chandru'ya yardımı için teşekkür eder ve Chandru, Rajakannu'nun Sengeni'ye yeni bir ev alma hayalini gerçekleştiren Sengeni'nin yeni evinin açılışına katılarak onu bir kez daha mutlu eder. 2021 yılının en iyi filmlerinden biri olan ve Imdb puanı en yüksek filmler arasına girmeyi başaran Jai Bhim izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi Hint Filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın