Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
473 Görüntülenme
James Bond: Ay Harekatı
6.3 IMDB Puanı

James Bond: Ay Harekatı

(Moonraker)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Eon Productions
  • Film Süresi 2sa 6dk
Yönetmen
Senaryo Christopher Wood, Ian Fleming
007 James Bond filmleri serisinin on birinci bölümü olan Moonraker izle ya da Türkçe adıyla James Bond Ay Harekatı izle filmi, 1979 yılında Lewis Gilbert yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Christopher Wood ve Ian Fleming ikilisi tarafından kaleme alınan Ay Harekatı hd izle filmi aksiyon ve macera filmleri türünde yer alan bir bilim kurgu filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Roger Moore, Lois Chiles, Michael Lonsdale, Corinne Cléry, Richard Kiel gibi oyuncular rol almaktadır.

Gelmiş geçmiş en iyi casus filmlerinden biri olan James Bond filmleri serisinin 11. filmi Ay Harekatı Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Drax Industries tarafından inşa edilen Moonraker adlı bir uzay mekiği, havada kaçırıldığında ve onu taşıyan 747'nin mürettebatı öldürüldüğünde Birleşik Krallık yolundadır. Bond hemen harekete geçer ve Hugo Drax ile soruşturmaya başlar. Bond, Drax laboratuvarlarındayken, ABD Hükümeti adına Drax'i araştıran bir NASA astronotu ve CIA Ajanı olan parlak ve çarpıcı Dr. Holly Goodhead ile tanışır. Drax'in haydutlarından biri, uğursuz Chan, 007'yi laboratuvarda öldürmeye çalışır, ancak bu başarısız olduğunda, Bond'u Venedik'e kadar takip eder ve orada tekrar dener. Bond ve Goodhead, Drax'ın Brezilya'ya giden izini takip eder ve burada bir kez daha metal dişli, yüksek bir dev olan iki metrelik Goliath Jaws ile karşılaşırlar. Ondan kaçarken, ABD veya Sovyet radarları tarafından tespit edilmeyen devasa bir uzay istasyonunun varlığını keşfederler.

Daha sonra Drax'ın bir soykırım projesinde sinir gazı kullanmaya yönelik korkunç planı, James ve Holly, Hugo Drax'ın korkunç planlarını hayata geçirmeden önce onu durdurmanın bir yolunu çabucak bulmalıdır. James Bond 11. filmi olan Moonraker izle ya da diğer adıyla Ay Harekatı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın