Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
25,057 İzlenme
John Wick 1
7.4 IMDB Puanı

John Wick 1

(John Wick)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Summit Entertainment
  • Film Süresi 1sa 41dk
2014 yılında vizyona giren ve Keanu Reeves’in başrolde yer aldığı John Wick: Chapter 1 izle ya da bildiğimiz adıyla John Wick 1 izle filmi Chad Stahelski yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılan ve Derek Kolstad’ın senaryosunda imzası bulunan ABD yapımı gerilim ve aksiyon filmidir. Karısının ölümünden sonra klasik arabasını çalan ve köpeğini öldüren adamların peşine düşen emekli bir özel tetikçinin hikayesinin anlatıldığı John Wick full izle filminin oyuncu kadrosunda John Wick karakterini canlandıran Keanu Reeves’e ek olarak Michael Nyqvist, Alfie Allen, Adrianne Palicki, Bridget Moynahan, Dean Winters, Ian McShane, John Leguizamo, Willem Dafoe gibi oyuncular yer almaktadır.

Aksiyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken gelmiş geçmiş en iyi aksiyon filmlerinden biri olan John Wick serisinin ilk filmi John Wick 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, yakın zamanda karısı Helen’i kaybeden John Wick, Helen’in cenazesinin olduğu gece bir kargo alır ve bu kargo, Helen’in ölmeden önce John’a hediye ettiği ve Daisy ismini verdiği küçük tatlı bir köpektir. Ertesi gün John, köpeği Daisy ile birlikte arabasıyla dolaştığı sırada benzin almak için bir benzin istasyonunda mola verirler ve burada, büyük bir mafya lideri olan Viggo Tarasov’un oğlu ile (birbirlerinin kim olduklarını bilmeden) John’un arabası hakkında bir tartışma yaşarlar. Son zamanların en iyi aksiyon filmlerinden biri olan John Wick 1 izle filminde daha sonra Viggo, konuyu tatlıya bağlamak için John Wick’i arar, ancak John telefonu yüzüne kapatır. Viggo daha sonra ne kadar adamı varsa toplar ve gece John Wick’in evine gönderir. Ancak karanlıkta eve giren adamları bekleyen John onları teker teker öldürür. Adamları öldürdükten sonra bu işler için genellikle aradığı bir temizlik şirketini arayarak cesetleri temizletir. Viggo ise daha sonra John Wick’in arkadaşı olan Marcus ile görüşür ve ona 2 milyon dolar teklif ederek John Wick’i öldürmesini ister. Ancak Marcus, Viggo’nun teklif yaptığı tek kişi değildir. Marcus ise teklifi kabul eder.

John Wick 1 izle filminde daha sonra bütün kiralık katillerin ve paralı askerlerin kaldığı ve içerisinde suç işlemenin yasak olduğu Continental isimli otele gider ve burada Perkins isimli daha önceden tanıdığı bir kadın ve la karşılaşır. Daha sonra otelin yöneticilerinden biri ve aynı zamanda John’un da eski dostu olan Winston ile konuşur. Diğer tarafta ise Marcus, otelin karşısındaki apartmanın çatısından, keskin nişancı tüfeğiyle John’un odasını gözetlemektedir. Bu sırada odaya birinin girdiğini görünce, John’u uyarmak için yattığı yastığa ateş eder ve John’u uyandırır. Odaya giren ise John’un tandığı Perkins’tir. Perkins’e otelin kurallarını çiğneyerek orada John Wick’i öldürmesi karşılığında ödülün iki katı teklif edilmiştir. Bu sırada Marcus ise dışarıdaki bir binadan onları izlemektedir ve John'un kurtulması için adamlardan birini vurur ve John silahını alarak Viggo'nun peşinde düşer. Viggo, John'a Iosef'in güvenli bir evde saklandığını söylemek zorunda kalır, ancak bu ev silahlı adamlar tarafından korunurken, hiçbir şey John’un onları öldürmesini engelleyemez. Efsane aksiyon filmleri serisi John Wick’in ilk filmi olan John Wick 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 2

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum