Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
9,014 İzlenme
John Wick 2
7.5 IMDB Puanı

John Wick 2

(John Wick: Chapter 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Summit Entertainment
  • Film Süresi 2sa 2dk
2017 yılında vizyona giren en iyi aksiyon filmlerinden John Wick filmleri serisinin ikinci filmi John Wick: Chapter 2 izle ya da türkçe adıyla John Wick 2 izle filminin yönetmen koltuğunda, ilk filminde yönetmenliğini yapan Chad Stahelski ismi karşımıza çıkmaktadır. Yine ilk filmde olduğu gibi filmin senaryosu Derek Kolstad tarafından kaleme alınmıştır. ABD yapımı gerilim ve aksiyon filmleri arasında yer alan John Wick 2 HD izle filminde, ilk filmindeki olaylardan sonra arabasını geri alan ve intikamın boyutu farklı yerlere taşınan John Wick’in hikayesinin devam filmi olarak karşımıza çıkıyor. John Wick serisinin ikinci filminde ilk filmin başrolü olan Keanu Reeves yeniden John Wick olarak karşımıza çıkarken, yardımcı rollerde ise Common, Laurence Fishburne, Riccardo Scamarcio, Ruby Rose, John Leguizamo, Ian McShane gibi ilk filmden tanıdığımız bazı isimler de yer almaktadır.

Ölmeden önce kesinlikle izlemeniz gereken aksiyon filmleri arasında yer alan John Wick 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, John, ilk filmdeki olaylardan sonra arabasını geri almak için Abram Tarasov'a ait olan bir depoya gider. Ancak Viggo’nun kardeşi olan Abram, Viggo'nun ve yeğeni Iosef'i öldürdüğü için John Wick’ten intikam almak istemektedir. John depoya girdiğinde, arabasını almadan önce Abram'ın tüm adamlarını öldürür ve Abram’ın ofisine gider. Ofiste Abram’ın ikram ettiği bir içkiyle birlikte ona bir barış teklifi yapar. Filmde daha sonra John, ilk filmde yanına aldığı ve ismini henüz koyamadığı yeni köpeğiyle birlikte Aurelio’ya gider ve arabasını tamir etmesini ister. Arabayı Aurelio’ya verdikten sonra, intikam için çıkardığı silahlarını tekrar beton geri gömer ve işi tamamen bıraktığını düşünür. Ancak aynı gecenin ilerleyen saatlerinde başka bir suikastçı olan Santino D'Antonio, John’u ziyarete gelerek işten tamamen çıkabilmesi için daha önce ettiği bir yemini için kullandıkları bir obje verir. Santino, John'un tamamen emekli olabilmesi için, suikastçıların Yüksek Şura dedikleri gruba yükselmek üzere olan kız kardeşi Gianna’yı öldürmesini ister. Ancak John teklifi reddedince evden çıkan Santino, adamlarına evi yerle bir etmesi emrini verir ve bir anda John’un evi savaş alanına döner.

John Wick 2 Altyazılı izle filminde daha sonra John, Santino'nun ondan ne istediğini tam olarak öğrenmek için Continental oteline giderek Winston ile görüşür. Winston ise bu yemin mührü konusunda bir şey yapamayacağını ve eğer teklifi reddetmeye devam ederse, hayatı konusunda garanti veremeyeceğini söyler. Bunun üzerine John, yeni köpeğini otel görevlisi Charon’a bırakarak Roma’ya doğru yeni yolculuğuna çıkar. John Roma’ya ulaştığında, buradaki Continental oteline gider ve Gianna’yı öldürmek için ihtiyacı olan silahları almak için birkaç kişiyle buluşur. Daha sonra Gianna’nın Yüksek Şura’ya kabul edileceği için düzenlenen bir partiye katılır. Partide Gianna ile karşı karşıya gelir ve onun odasına giderek, kendisini Santino’nun onu öldürmek için gönderdiğini söyler. Ancak Gianna buna karşı çıkarak kendi yöntemleriyle öleceğini söyler ve bileklerini keser. Gianna ölmek üzereyken, John onu kendisi öldürmüş ve yemini yerine getirmiş gibi gözükmek için kafasına sıkar. Daha sonra John olay yerinden uzaklaşırken, Gianna’nın sadık koruması Cassian onu görür ve John’un peşine adamlarıyla birlikte takılır. Ancak kaçış sırasında John Wick 2 izle peşindeki tüm tetikçileri öldürmeyi başarsa bile Continental’e geldiğinde Cassian onu yakalar ve ikili otelin kurallarını çiğnememek için silahsız olarak kavga etmeye başlarlar.

Bowery King, John’a yardım etmeyi kabul eder ve Santino’yu bulmasına yardımcı olur. Daha sonra John Wick, Santino’nun Yüksek Şura’ya dahil olacağı müzeye gider ve tüm adamların peşine düşüp öldürdükten sonra son olarak Ares ile kapışır. Santino ise John’un Continental’de kendisini öldürmeyeceğini bilerek otele saklanır. Ancak John otele geldiğinde, Winston onun gözünün döndüğünü anlar ve öldürmemesi konusunda uyarır, ancak John otelin kurallarını çiğneyerek Santino’yu kafasından vurur. Ertesi gün ise bir parkta Winston ile buluşurlar ve Winston ona Continental’de Santino’yu öldürdüğü için Yüksek Şura’nın, başındaki ödülü ikiye katladığını söyler ve ona yardımcı olmak için sözleşmeyi bir saat geciktirerek kaçması için zaman kazandırır. John ise Winston’a peşinden gelecek olan herkese, onları öldüreceğini söylemesini ister ve Winston bunu kabul ettikten sonra John, köpeği ile birlikte uzaklaşarak kaçmaya başlar. Son yılların en iyi aksiyon filmleri serisinden biri olan John Wick filmlerinin ikinci filmi John Wick 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum