Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,793 Görüntülenme
Jumanji 3 Yeni Seviye
6.7 IMDB Puanı

Jumanji 3 Yeni Seviye

(Jumanji: The Next Level)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 2sa 3dk
Yönetmen Jake Kasdan
Senaryo Scott Rosenberg, Jeff Pinkner, Jake Kasdan
Jumanji serisinin üçüncü filmi olan Jumanji 3 Yeni Seviye izle filmi 2019 yılında Jake Kasdan yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Scott Rosenberg ve Jeff Pinker’a ait ABD yapımı bu aksiyon dolu macera filmleri kategorisinde yer alan Jumanji The Next Level izle filminin oyuncu kadrosunda ise Dwayne Johnson, Karen Gillan, Marin Hinkle, Madison Iseman ve Jack Black gibi isimler yer alıyor.

Jumanji 3 Yeni Seviye Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise bir önceki filmden üç yıl sonra, Spencer, Fridge, Martha ve Bethany farklı okullara giderler ancak ayrı olsalarda Yılbaşı tatilinde bir araya gelebilmek için buluşma planları yaparlar. Spencer ise tek başına Jumanji’ye girer. Buluşmaya gelmediği için arkadaşları merak eder ve evine giderler ve Spencer'ın büyükbabası Eddie eski arkadaşı ortağı Milo tarafından ziyaret edilir. Spencer’ın oyuna girdiğini fark eden ekip Bethany'yi arkalarında bırakarak onun peşinden oyuna girerler.

Eddie ve Milo Jumanji'de oyuncu olmayan karakter rehber Nigel Billingsley ile karşılaşırlar. Ancak oyundan çıkabilmek için aşmaları gereken bir engel vardır. Jurgen tarafından çalınan Falcon Heart isimli büyülü bir kolyeyi geri alarak Jumanji’deki kuraklığa son vermeleri gerekmektedir. Jumanji 3 izle filminde geride bıraktıkları Bethany ise arkadaşlarına yardım etmek için gerçek dünyada Jumanji oyuncusu Alex Vreeke'ye ulaşır.

Jurgen'i takip eden ikili devekuşu sürüsünden son anda kurtulurken yetenekli bir hırsız olan Ming Fleetfoot adında yeni bir avatara sahip olan Spencer ile karşılaşırlar. İçinde bulundukları durum için özür dileyen Spencer’da gruba katılır. Çölden kaçmaya çalışan ekip avatarları değiştirmelerini sağlayan yeşil su havuzunu keşfederler. Bu sırada Eddie ve Milo kavga eder ve aralarındaki dostlukları sona erer. Çölün sonundaki ormana doğru yola çıkan grup, mandriller tarafından saldırıya uğrar.

Jumanji izle filminin tehlikeli coğrafyasında halat köprüden başarıyla geçen kahramanlarımız, Jefferson McDonough rolündeki Alex ve Cyclone olan Bethany ile yeniden bir araya gelirler. Mandrill'lerle girdikleri mücadeleden sonra yorgun düşen Eddie, Milo'nun hasta olduğunu ve ölmeden önce hatasını telafi etmek istediğini fark eder ve Milo’nun gönlünü alır. Ekibimiz zorlu Zhatmire Dağı'nı geçtikten sonra yeşil suya sahip yeni bir nehir bulur ve avatarlarını değiştirirler. Çok geçmeden Jurgen'in adamları Eddie ve Milo'yu yakalar.

Keyifle izleyebileceğiniz oldukça eğlenceli bir film olan Jumanji 3 Yeni Seviye izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile 4K Full HD ve 1080p kalitede kalitesinde en iyi yabancı film izle sitemiz Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın