Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
3,015 İzlenme
Kaamelott
6,6 IMDB Puanı

Kaamelott

(Kaamelott: Premier Volet)
2021 yılında vizyona giren Kaamelott: The First Chapter izle ya da orijinal adıyla Kaamelott: Premier Volet izle filmi, Alexandre Astier tarafından senaryosu yazılan ve yönetmenliği yapılan bir filmdir. Fransa yapımı olan bu film komedi ve dram filmleri türünde yer alan bir fantastik filmidir. Seri olarak üç filmden oluşacak Kaamelott filmleri serisinin ilk filmi olma niteliği taşıyan bu yapım, aynı zamanda televizyon dizisi Kaamelott’un devamı olarak sonrasında yaşanan olayları anlatmaktadır.

Kaamelott izle dizisi severlerin kaçırmaması gereken filmlerden biri olan Kaamelott Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, diziden sonra yaşanan olayların ardından Arthur, içinde bulunduğu depresyondan kurtulmak istemektedir. İlk olarak Camelot tahtından vazgeçer ve sonrasında Excalibur'u tekrar eskisi gibi taşa döndürür. Bu arada Arthur'un eski arkadaşı Lancelot, Maleagant'ın etkisi kalmıştır ve Camelot'u ele geçirmiştir. Arthur bu duruma dur demek için eski dostu Lancelot’un ordusuna karşı gelmek için geri döner ve onları birer birer öldürmeye başlar.

Sonrasında Kaamelott full izle filminde yaşanan olayların ardından Arthur intihar etmek ister, ancak başarısız olur. Bir süre sonra Lancelot’un peşine düşmesi ile eski bir suçlu olan Venec'in yardımıyla eski Roma'daki evine kaçmayı başarır. Roma’ya geldiğinde ise yeniden eski sağlığına kavuşmak ve geri dönerek tahtını geri almak için uğraşmaktadır.

Bu sırada Logres Krallığı ise Lancelot'a direnmeye devam ederken Arthur'un geri dönüp yeniden tahtı almak isteyeceği zamanı beklemektedir. Ünlü Fransız dizisi Kaamelott’un devamı olan Kaamelott izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.