Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
6,832 İzlenme
Kaçamak

Kaçamak

(The Weekend Away)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 29dk
Yönetmen
Senaryo Sarah Alderson
2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan The Weekend Away izle ya da Türkçe adıyla Kaçamak izle filmi, yönetmenliğini Kim Farrant’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Sarah Alderson tarafından kaleme alınan Kaçamak full izle filmi, suç ve gizem filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. The Weekend Away Türkçe Dublaj izle filminin oyuncu kadrosunda ise Leighton Meester, Christina Wolfe, Luke Norris, Amar Bukvic, Ziad Bakri gibi oyuncular rol almaktadır.

Kaçamak Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Beth ve Kate isimli iki yakın arkadaş Hırvatistan’a hafta sonu kaçamağına giderler. Ancak bir anda işler ters gider ve Beth, en iyi arkadaşını öldürmekle suçlanır. Beth’in adını temize çıkarmaya ve gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırken, çabaları acı verici bir sırrı ortaya çıkarır. Kişisel aksiliklerin üstesinden gelen ve hayat onlara ne getirirse getirsin, iki en iyi arkadaş, Kate ve Orla. Bu yıl Lizbon'a bir gezideler ve Orla uyanıp Kate'in kayıp olduğunu görene kadar her şey mükemmeldir.

Bir önceki gece olanları polisin yardım etmemesi nedeniyle hatırlayamaz ve arayışı, eve daha yakın olan yıkıcı sırları ortaya çıkarır. Beth, en yakın arkadaşının kaybolmasının arkasındaki sırrı çözmeye çalışırken onun öldüğünü öğrenir ve polis tarafından cinayetle suçlanır. İçinden çıkılmaz görünen gerilim dolu yolculuğunda Beth'e Hırvatistan'da tanıştığı taksi şoförü Zain eşlik eder. Netflix yapımı 2022 The Weekend Away izle ya da diğer adıyla Kaçamak izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak donmadan, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum