Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,760 İzlenme
Kadavra
5.2 IMDB Puanı

Kadavra

(The Possession of Hannah Grace)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Screen Gems
  • Film Süresi 1sa 26dk
2018 yılında vizyona giren The Possession of Hannah Grace izle ya da Türkçe adıyla Kadavra izle filmi, Diederik van Rooijen yönetmenliğinde gösterime girmiştir. Senaryosu Brian Sieve tarafından kaleme alınan Kadavra full izle filmi ABD yapımı gerilim ve gizem filmleri türünde yer alan bir korku filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Shay Mitchell, Kirby Johnson, Stana Katic, Grey Damon, Nick Thune isimleri yer almaktadır.

Korku filmleri severler için izlemesini tavsiye ettiğimiz Kadavra Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, şeytan çıkarma ayini sırasında ele geçirilen Hannah Grace, havada asılıyken rahibi boğarak öldürmeye çalışır. Bu sırada babası Grainger bir yastıkla Hannah’ı öldürür ve rahibin hayatını kurtarır. Daha sonra kızı için gözyaşı dökerken eline bir sinek düşer. Aradan üç ay geçer ve eski bir polis olan Megan Reed, engel olamadığı bir bir suçlu tarafından ortağının öldürülmesinden sonra depresyona girmiştir. Megan'ın arkadaşı Lisa Roberts ise ona bir hastane morgunun gece vardiyasında bir iş bulur. Megan'ın ilk vardiyasında, bir adam binaya girebilmek için Megan’ı ikna etmeye çalışır ve güvenlik görevlilerine durumu bildirir.

Kısa süre sonra Megan, vahşice öldürülen genç bir kadının cesedini binaya taşımaya yardım eder ve bu sırada diğer adam gizlice binaya girmeyi başarır. Randy, Megan'a bir adamın Hannah'yı bıçaklayarak öldürdüğünü ve ardından bir ara sokakta onun vücudunu yakmaya çalışırken suçüstü yakalandığını söyler. Megan, Hannah'ın cesedinin parmak izini alıp fotoğrafını çekmeye çalıştığında, kamera patlar ve parmak izleri bilgisayarda çıkmaz. Bunun üzerine tuhaf şeyler olmaya devam eder ve Megan cesetten şüphelenmeye başlar. Daha sonra Megan, Hannah’ı internette araştırır ve onun bir şeytan çıkarma ayininde öldüğünü öğrenir. Ayrıca Hannah'ın göz renginin ehliyetinde belirtilenle aynı olmadığını fark eder.

Megan kısa süre sonra binaya giren ve Hannah'nın cesedini sürüklemeye çalışan Grainger ile karşılaşır. Kadavra Türkçe Dublaj izle filminde iki güvenlik görevlisi ile birlikte Megan, Grainger'ı yakalarlar. Ancak Grainger, Hannah'nın cesedinin gerçekten ölmediğini ve yakılması gerektiğini bağırarak söyler. Ancak kimse onu dinlemez ve polisler gelince Grainger tutuklanır. Megan'ın eski erkek arkadaşı polis Andrew Kurtz ise olaya müdahale eder ve Megan ona Hannah'nın gözlerinin rengini söyledikten sonra cesedi tanımlamasına yardım eder. Andrew kısa bir araştırmadan sonra Megan'a Hannah Grace'in üç ay önce öldüğünü söyler ve Megan'a verilen parmak izlerinin Hannah'nın olup olmadığını sorar.

Bu sırada Hannah güvenlik görevlisi Dave'i öldürür ve bir süre sonra Megan, Hannah'nın üzerindeki bazı yaraların kendi kendine iyileşmiş gibi olmadığını fark eder. Güvenlik görüntülerini inceleyen Megan, Hannah'nın cesedinin binada gezdiğini görür. Görüntüleri kendisine inanmayan ve onu bağımlı olmakla suçlayan Lisa'ya gösterir ve Lisa kısa bir süre sonra Hannah tarafından öldürülür. En iyi korku filmlerinden biri olan The Possession of Hannah Grace izle ya da Kadavra izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi korku filmleri dileriz.