Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
520 İzlenme
Kaliforniya’da Noel 1
5.8 IMDB Puanı

Kaliforniya’da Noel 1

(Kaliforniya'da Noel)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 46dk
Senaryo Lauren Swickard
2020 yapımı Netflix filmi A California Christmas izle ya da Türkçe adıyla Kaliforniya’da Noel izle filmi, Shaun Paul Piccinino tarafından yönetmenliği yapılan ve senaryosu Lauren Swickard’a ait olan ABD yapımı Romantik Komedi filmleri türünde yer alan bir dram filmidir. Güzel bir aşk hikayesinin anlatıldığı Kaliforniya’da Noel 1 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Lauren Swickard, Josh Swickard, Amanda Detmer gibi oyuncular yer almaktadır.

Bir Noel filmi olan Kaliforniya’da Noel 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Joseph Van Aston umursamaz ve kendi halinde bir hayat yaşamaktadır ve ailesi oldukça zengindir. Bir gün Joseph’in annesi, bir süt çiftliğini satın alması için, çiftliği satmayı reddeden arazi sahibine gönderir. Callie Bernet, faturalarını ödemekte zorlanan ancak çiftliğini oldukça seven ve satmak istemeyen bir kadındır. Çiftlikte kanser hastası annesi Wendy ve küçük kız kardeşi Hannah ile birlikte yaşamaktadırlar.

Joseph çiftliğe geldiğinde ise Callie ineklerden süt sağmakla meşguldür ve çiftin ilk tanışması bu şekilde gerçekleşir. Callie'nin güvenini kazanmak ve bundan yararlanmaya karar veren Joseph, bir deneyimi olmamasına rağmen Manny gibi davranır. Bir süre çiftlikte vakit geçirdikten sonra Joseph çiftlik işinde ustalaşır ve Bernet ailesine daha da yaklaşır. Ancak bir süre sonra Joseph ve Callie birbirlerine aşık olmaya başlarlar. Callie daha sonra Joseph’e çiftlikte bulunan ve ölen babasından yadigar kalan hatıraları gösterir.

Noel yaklaştığında ise Joseph, Callie'ye kim olduğu hakkındaki gerçeği söylemeye çalışır ancak bir türlü fırsatını bulamaz. Joseph'in annesi ise durumu çözmek için çiftliğe gelir ve Joseph’in foyası ortaya çıkar. Daha sonra Callie’ye annesinin tıbbi faturalarını ödemesi için anlaşmayı kabul etmesi için baskı yapar. Callie ise teklifi reddeder ve Joseph'i kovar. Ancak Joseph bu kez annesinin çiftliği almasına engel olmak için Callie’ye yardım eder. Kaliforniya’da Noel 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede keyifle en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın