Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,136 İzlenme
Kapılar
3.4 IMDB Puanı

Kapılar

(Doors)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Bloody Disgusting
  • Film Süresi 1sa 24dk
Senaryo Jeff Desom, Eddie Hobbs, Saman Kesh
2021 yapımı bilim kurgu filmlerinden biri olan Doors izle ya da Türkçe adıyla Kapılar izle filmi Saman Kesh yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Chris White, Jeff Desom ve Saman Kesh tarafından yazılan Kapılar full izle filmi, ABD yapımı bilim kurgu filmleri türünde yer alırken, dünyada birden bire ortaya çıkan uzaylı portallarının sırrını çözmeye çalışan bir grup gencin hikayesini anlatmaktadır. Doors full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Aric Floyd, Julianne Collins, Kathy Khanh, Rory Anne Dahl, Josh Pack, Lina Esco gibi isimler yer almaktadır.

Bilim kurgu filmleri severlerin vakit geçirmek için izleyebileceği filmlerden biri olan ve 2021 yılında vizyona giren Doors - Kapılar Türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 4 lise öğrencisinin okuldayken bir anda öğretmenlerinin sınıftan çıkıp tekrar dönmemelerinin ardından telefonlarının çalışmadığını fark ederler ve sebebini öğrenmek için dışarı çıktıklarında gizemli bir kapı fark ederler. Dünyanın her yerinde çıkmaya başlayan bu kapılardan biriyle karşılaşan öğrencilerden Ash, kapının kendisini çağırdığını söyler. Daha sonra Becky ve Vince ise kapılardan girmeye gönüllü insanlar arasında girerler ve sırrını çözmek isterler.

Ancak Doors türkçe dublaj izle filminde kapılardan geçtikten sonra Becky ve Vince, keşfettikleri bu yeni paralel dünyada kendileri ile ilgili bazı sırları ortaya çıkarırlar. Kapıların ortaya çıkmasından 101 gün sonra ise bir bilim adamı olan Jamal ise kapılarla iletişime geçtiğini göstermek için başka bir arkadaşını çağırır. Birden birde ortaya çıkan ve dünyanın her yerinde beliren gizemli kapıların sırrını çözmek için tüm dünya merak içerisindedir.

Üç farklı bakış açısıyla anlatılan ve farklı türden insanların duygularının yansıtıldığı Doors izle filminde, kapılarla etkileşime geçmek için ve insanlığa yönelik nihai gündemlerinin ne olduğuna dair potansiyel tehditle yüzleşmek isteyen bir grup insanın bu kozmik anormalliklerin gelişinin nedenini belirleme çabalarının anlatıldığı bilim kurgu filmi Doors izle ya da Kapılar izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi bilim kurgu filmleri dileriz.