Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
17,484 İzlenme
Kaptan Amerika 2
7.7 IMDB Puanı

Kaptan Amerika 2

(Captain America: The Winter Soldier)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios
  • Film Süresi 2sa 16dk
Yönetmen Anthony Russo, Joe Russo
Senaryo Christopher Markus, Stephen McFeely, Joe Simon
Marvel çizgi evreninin belki de en sevilen karakteri olan Steve Rogers nam-ı diğer Kaptan Amerika 2 Kış Askeri 1080p izle ilk filmi olan İlk Yenilmez: Kaptan Amerika filminden sonra bu kez de karşımıza yeni filmi olan Full HD Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izleyebileceğiniz Kaptan Amerika: Kış Askeri orjinal ismi ile Captain America: The Winter Soldier izle filmi ile karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini Anthony ve Joe Russo kardeşlerin yaptığı, senaryosunu ise Christopher Markus ve Stephen McFeely yapıyor. Filmin başrollerinde Chris Evans, Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson ve Sebastian Stan’i görüyoruz. 2014 yılında vizyona giren film 714 milyon $ gibi bir hasılat ile bize ne kadar başarılı bir yapım olduğunu kanıtlar nitelikte.

Filmin hikayesine dönecek olursak buz kütlesinin içinde geçen 70 yılın ardından günümüz dünyasına ayak uydurmaya çalışan Steve Rogers gizli S.H.I.E.L.D. örgütü, Nick Fury ve Black Widow ile de iletişim halindedir. S.S.C.B dönemi Rusya'sında geçen hikayemiz. Steve’i içinden çıkılmaz bir entrikada bulması ile devam eder. Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere tüm dünyayı tehlikeye sokacak bu komplo içinde birde Black Widow ile kendisini öldürmeye çalışan ajanlarla mücadele eden Kaptan ekibin yeni üyesi Falcon’dan yardım ister. Ancak daha sonra Steve’in hiç beklemediği ve kendisini şoke eden bir düşmanla karşılaşır.

Bu düşman HYDRA’nın Sovyetler de faaliyet gösterdiği laboratuvarında uygulanan deneylerle beyni yıkanan ve ölümcül bir savaş makinesine dönen Kış Askerinden başkası değildir. Kış Askeri yani orjinal adı Winter Soldier ile ilk dövüşünde hemen onun kim olduğunu tanır. Çocukluk arkadaşı Bucky Barnes’ı karşısında gören Steve çalışsada Bucky’nin durmaya niyeti yoktur. Beyni yıkanmış ve en yakın arkadaşını tanımayan Kış Askerini durdurmak hiç kolay olmayacaktır. Marvel filmleri arasında önemli bir yere sahip olan Kaptan Amerika 2 Kış Askeri izle filimi Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K, Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitemiz Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi süper kahraman filmleri dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum