Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,049 İzlenme
Kayıp Aranıyor
7.6 IMDB Puanı

Kayıp Aranıyor

(Searching)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Screen Gems
  • Film Süresi 1sa 42dk
Yönetmen
Senaryo Aneesh Chaganty, Sev Ohanian
2018 yılında vizyona giren Searching izle ya da Türkçe adıyla Kayıp Aranıyor izle filmi Aneesh Chaganty yönetmenliğinde vizyona girerken senaryosu ise Chaganty ve Sev Ohanian tarafından kaleme alınmıştır. Searching filmi ABD yapımı olup gizem ve gerilim filmleri türünde yer almaktadır. Oldukça ilginç bir konuya sahip olan Kayıp Aranıyor filmi akıllı telefonlar ve bilgisayarların hayatımıza olan etkilerini ele almaktadır. Searching full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Debra Messing, Michelle La, John Cho, Joseph Lee gibi isimler yer almaktadır.

Tamamen bilgisayar ekranlarında ve akıllı telefonlar üzerinde geçen Kayıp Aranıyor Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, California’da yaşayan David Kim, Pamela Kim ve kızları Margot, Pamela’ya kanser teşhisi konulmasından ve ölümünden sonra hayatları değişir. Ancak David bir gün, Margot’a ulaşmaya çalıştığında ondan cevap alamaz ve piyano kursuna gittiğini düşünerek kursu arar ancak kursataki eğitmenler David’e Margot’un piyano kursunu birkaç ay önce iptal ettiğini söyler. Margot ise kurs için David’den aldığı parayı kendi hesabına yatırmıştır. Ancak Margot’tan haber yoktur. David bir süre sonra polise gider ve Rosemary Vick adında bir dedektif olayı araştırmaya başlar. Vick ise kısa bir araştırmadan sonra Margot’un sahte bir kimlikle kaçtığını düşünür.

Vick durumu David ile paylaşır ancak David, Margot’un kaçma ihtimaline ikna olmaz. David ise Margot’un bir sosyal medya hesabında kullandığı nickini öğrenir ve bir kadınla arkadaş olduğunu öğrenir. Ancak Vick, bu kadının bulunduğu konumları ve tarihleri incelediğinde onun suçsuz olduğunu söyler. Searching izle filminde daha sonra David, Margot’un sık sık gittiği bir göle gider ve burada ona ait bir eşya ve bir polis arabasını sular içinde bulur. Ayrıca arama çalışmaları şiddetli fırtına yüzünden aksar. Daha sonra ortaya çıkan bir çocuk Margot’un yerini bildiğini söyler ancak Vick, dosyayı kapatacağını ve davaya devam etmeyeceğini söyleyince David vazgeçmez ve kendi imkanlarıyla aramaya devam eder. Bir internet sitesinde yayınlanan olayın fotoğraflarından kardeşi Peter’ın ceketini görünce Margot ve Peter arasında birşeyler olabileceğini düşünür.

Searching Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra Peter ile karşı karşıya gelen David, ikilinin sadece esrar içmek için bir araya geldiklerini ve Margot’un psikolojisinin bozuk olduğunu öğrenir. Bu olaydan sonra Vick, David’e ulaşır ve eski bir suçlunun Margot’a tecavüz edip öldürdüğünü itiraf ettiğini söyler. Daha sonra Margot için boş bir tabut ile cenaze töreni düzenlenir. David ise bir cenaze sitesine fotoğraf yüklerken bu sitede daha önce Margot’un sosyal medyada tanıştığı kızın fotoğrafını görür ve onunla iletişime geçer. Kadın ise fotomodel olduğunu ve polisin kendisiyle hiç irtibata geçmediğini söyler.

Durumu Vick’e bildirmek isterken başka bir memurla karşılaşır ve memur ona Vick’in davayı gönüllü olarak aldığını söyleyince durumdan daha da şüphelenir ve bu kez Vick’i araştırmaya başlar. Kayıp Aranıyor izle filminde Vick ile Vick’in bahsettiği mahkum ile daha önceden tanıştığını öğrenir ve daha sonra bunun polise bildirerek Vick’i tutuklatır. Vick ise oğlu Robert’ın Margot’a aşık olduğunu ve onunla tanışabilmek için farklı kadın hesapları açtığını ve Margot’tan para aldığını itiraf eder. Daha sonra Margot ile buluşmalarında aralarında çıkan bir tartışmadan sonra uçurumdan onu aşağıya attığını söyler. Vick’in ise bu olaylardaki rolü olayları örtbas etmektir. Daha sonra Margot’un hala düştüğü uçurumun orada olduğunu ve muhtemelen ölmüş olduğunu söyleseler de David aramaların tekrar başlatılmasını ister.

Aramalar sonucunda ise Margot bulunur ancak ciddi şekilde yaralıdır. Son yılların en ilginç filmlerinden biri olan ve gerilim filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Searching izle ya da Kayıp Aranıyor izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede donmadan tek part halinde sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın