Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
14,148 İzlenme
Kefernahum
8.4 IMDB Puanı

Kefernahum

(Capharnaüm)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Mooz Films
  • Film Süresi 2sa 6dk
Yönetmen
Senaryo Nadine Labaki, Jihad Hojeily, Michelle Keserwany
Kefernahum izle filmi Türkçe Dublaj ve Altyazılı izle olarak Beyrut'un gecekondu mahallelerinden 12 yaşındaki Zain El Hajj, birini bıçaklamaktan beş yıl hapis cezasını Rumieh Hapishanesinde çekiyor. Ne Zain ne de ailesi, resmi bir doğum belgesine başvurmadıkları için kesin doğum tarihini bilmiyor. Ailesi, annesi ve babası hakkında dava açmaya karar veren Zain, mahkemeye çıkarılır. Mahkemede hakim tarafından neden anne babasına karşı dava açtığı sordulduğunda, "Çünkü beni dünyaya getirdiler" yanıtını verir.

Orijinal ismi Capharnüm full hd izle olan filmin hikayesi daha sonra Zain'in tutuklanmasının birkaç ay öncesini anlatmaya döner. Zain, hem ailesiyle birlikte yaşarken ve aynı zamanda okula gitmesi gerektiği yerde bir kaç işte birde çalışarak para kazanıp küçük kardeşlerine bakıyor. Birçok eczaneden tramadol hapları satın almak için sahte reçeteler kullanıyor, hapları ezip toz haline getirip giysilere batırıyor ve kardeşi hapishanedeki uyuşturucu bağımlılarına satıyor. Bir sabah Zain, 11 yaşındaki kız kardeşi Sahar'ın ilk adet gördüğüne dair kanıtları saklamasına yardım eder, çünkü ailesi Esad'ın artık hamile kalabileceğini öğrenirse Esad'la evleneceğinden korkar.

Zain, Sahar ile kaçıp hayatında yeni bir sayfa açma planları yapar. Bununla birlikte, ebeveynleri iki tavuk karşılığında Sahar'ı Esad ile evlendirdiği için şüpheleri doğrulanır. Ailesine öfkelenen Zain, kaçar ve bir otobüse biner ve burada kendisine "Hamamböceği Adam" diyen, taklit Örümcek Adam kostümü giymiş yaşlı bir adamla tanışır. Hamamböceği Adam Ras Beyrut'taki Luna Park'ta otobüsten iner ve Zain onu takip ederek günün geri kalanını parkta geçirir. Zain, parkta temizlik yaparak geçimini sağlamaya çalışan Etiyopyalı göçmen Rahil ile tanışır. Zain'e acır ve o işteyken belgesiz bebek oğlu Yonas'a bakıcılık yapması karşılığında Zain'in kulübesinde onunla yaşamasına izin vermeyi kabul eder.

Lübnanlı yönetmen Nadine Labaki’nin yönettiği Kefernahum Türkçe Dublaj izle filmi 2018 yılında vizyona girmiştir. Oyuncu kadrosunda Zain Al Rafeea, Yordanos Shiferaw ve Boluwatife Treasue Bankole gibi isimlerin bulunduğu ve IMDb top 250 filmleri izle listesinde yetmiş altıncı sırada yer alan bu muhteşem dram filmi Kefernahum izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan keyifle izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum