Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,415 İzlenme
Kill Bill Vol. 2
8.0 IMDB Puanı

Kill Bill Vol. 2

(Kill Bill Vol.2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Miramax
  • Film Süresi 2sa 17dk
Senaryo Quentin Tarantino, Uma Thurman
Kill Bill Vol. 2 izle filmi 2004 yılında Quentin Tarantino senaristliğinde ve yönetmenliğinde vizyona girmiştir. 2 Altın Küre adaylığı, 15 farklı ödül ve 56 adaylık kazanan Kill Bill 2 full izle filmi ABD yapımı aksiyon filmleri türünde olan bir filmdir. Kill Bill 2 filmi oyuncu kadrosunda ise Uma Thurman, Lucy Liu, Michael Madsen, Daryl Hannah, Vivica A. Fox, David Carradine isimleri yer almaktadır.

Kült filmler arasında yer alan Kill Bill 2 Türkçe dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Gelin ve damat adayı düğünleri için prova yaptığı sırada gelinin eski sevgilisi ve hamile olduğu çocuğunun babası Bill gelir ve Ölümcül Engerek Timine içerdeki herkesi öldürmesini söyler ve tim kiliseye girerek katliam yapar. Katliamdan sonra olay yerine gelen polisler gelinin ölmediğini fark edince onu hastaneye yetiştirirler ve 4 yıl sonra uyandığında gelin intikam almak için plan yapmaya başlar.

Gelin ilk önce O-Ren İshii ve Vernita’yı öldürdükten sonra Bill’in kardeşini bularak ona tuzak kurmayı amaçlar. Ancak tuzağa kendisi düşer ve canlı canlı gömülür. Ancak gelin tabuttan kurtulmayı başararak Budd’ın karavanına tekrar gider. Burada Budd, Elle Driver’a gelinin kılıcını satarken Elle’in siyah mamba yılanı ile öldürülür. Gelin ise Elle Driver ile kısa bir kapışmadan sonra gözünü çıkararak onu ölüme terk eder. Bu sırada filmde gelinin gerçek adının Beatrix Kiddo olduğu ortaya çıkar.

Filmde daha sonra Beatrix Meksika’ya gider ve burada kızlarının yaşadığını öğrenir. Daha sonra Beatrix, Bill tarafından yakalanır ve işkence edilir. Beatrix ise gruptan hamile olduğunu öğrendikten sonra çocuğunun geleceği için ayrıldığını açıklar. Daha sonra Bill ise onun başka biriyle nişanlanıp gruptan çıkmasına sinirlendiğini ve bu yüzden onları öldürdüğünü onu da öldü olarak var saydığını açıklar. Beatrix ve Bill kavga etmeye başlar ve Beatrix ona Pai’nin öğrettiği bir teknik ile saldırır. Bu saldırı karşısında şaşkına dönen Bill kendisini bağışlamasını istese de ölümden kurtulamaz.

Daha sonra çocuğunu alarak yeni bir hayata başlamak için yeni bir yolculuğa çıkarlar. Gelmiş geçmiş en iyi filmler arasında yer alan Kill Bill Vol. 2 izle ya da bilinen adıyla Kill Bill 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan keyifle izleyen herkese iyi aksiyon filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum