Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
4,225 İzlenme
Kimi
6.3 IMDB Puanı

Kimi

(Kimi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Line Cinema, Warner Bros.
  • Film Süresi 1sa 29dk
2022 yılında vizyona giren Kimi izle filmi yönetmenliğini Steven Soderbergh’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu David Koepp tarafından kaleme alınan Kimi Full izle filmi suö ve dram filmleri türünde yer alan bir gerilim filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Zoë Kravitz, Erika Christensen, Rita Wilson, India de Beaufort, Derek DelGaudio, Sarai Koo gibi oyuncular rol almaktadır.

İzlemenizi tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Kimi Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Amygdala adlı bir teknoloji şirketinin CEO'su Bradley Hasling, şirketin yeni ürünü Kimi hakkında bir röportaj verir ve Kimi, cihazın arama algoritmasını geliştirmek için tartışmalı bir şekilde insan izlemeyi kullanan akıllı bir konuşmacıdır. Amigdala aynı zamanda Hasling'e servet kazandıracak bir halka arzı gerçekleştirmeyi planlamaktadır. Angela Childs ise Amygdala şirketinde çalışan ve pandemi nedeniyle evden çalışan ve Kimi cihazlarından gelen veri akışlarını izleyip yazılımda düzeltmeler yapan bir çalışandır. Ayrıca Angela pandemi nedeniyle kaygı ve agorafobiden muzdariptir.

Pandemi döneminde Angela’nın ilk insan teması ise karşı apartmandan komşusu Terry ile olmuştur. Angela bir gün evde çalışırken bir cinsel saldırıyı yakaladığı anlaşılan bir kayıt alır. İş arkadaşı Darius'un yardımıyla, Samantha adında bir kadın olan hesap sahibinin bilgilerine erişir. Daha fazla kayıt, saldırının failinin Brad adlı bir kişi olduğunu ve daha sonra Samantha'yı öldürdüğünü göstermektedir. Brad ise Rivas adlı bir tetikçiden cinayet emrini veren Bradley Hasling'in kendisi olduğu ortaya çıkartır. Angela bu kayıtları usb cihazına yükler ve olayı Natalie Chowdhury'ye yönlendiren amirine rapor eder.

Bir süre sonra Kimi izle filminde Angela, telefonla Dr. Chowdhury'ye ulaşmaya çalışır, ancak FBI'ın dava hakkında bilgilendirileceği vaadiyle ofisine gelmeye ikna olur. Ofiste, Dr. Chowdhury yetkililerle iletişim kurmakta çekingen görünüp önceki akıl sağlığı iznine atıfta bulununca Angela rahatsız olur. FBI ile bağlantı kurulmasını beklerken, Darius'tan birisinin Samantha'nın ses kayıtlarını Amygdala sunucularından sildiğine dair bir haber alır ve kısa bir süre sonra iki bilinmeyen adamın ofise girdiğini görür. Rivas ve suç ortakları tarafından cep telefonu aracılığıyla izlenirken, yakındaki FBI saha ofisine doğru yaya olarak kaçar.

Kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden biri olan Kimi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede, donmadan ve reklamsız olarak keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın