Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,040 İzlenme
Kimse Sağ Çıkmayacak
5.3 IMDB Puanı

Kimse Sağ Çıkmayacak

(No One Gets Out Alive)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 25dk
Senaryo Fernanda Coppel, Jon Croker, Adam Nevill
Netflix filmleri izle arasında yer alan No One Gets Out Alive izle yada Türkçe adıyla Kimse Sağ Çıkmayacak izle filmi 2021 yılında yayınlanmıştır. Adam Nevill’in korku romanından uyarlanan Kimse Sağ Çıkmayacak full izle filminin senaryosu Fernanda Coppel tarafından düzenlenmiştir. İngiltere yapımı korku filmleri türünde olan filmin başrollerinde ise Cristina Rodlo ve Marc Menchaca isimleri yer almıştır. Korku filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmler arasında yer alan No One Gets Out Alive altyazılı izle filminin konusuna gelirsek, Meksikalı bir göçmen olan Ambar, annesinin ölümünden sonra farklı bir şehre taşınır. Annesinin hastalığından dolayı sosyal bir hayatı olmayan Ambar, Amerika’ya geldiğinde ise Red isimli bir adamın işlettiği pansiyonda kalmaya başlar.

Pansiyona yerleştikten sonra Red, Ambar’dan kalacağı süre boyunca olan kirayı peşin ister ve birkaç gece sonra pansiyonda garip olaylar olmaya başlar. Ambar ne olduğunu anlamak için baktığında ise Red’in hasta kardeşinin kafasını duvarlara vurduğunu fark eder. Ambar biriktirdiği son parayı kendisine sahte bir kimlik yapması için arkadaşına verir ancak arkadaşı parayı alıp kaçar. Paraya ihtiyacı olduğu için önce avans ister ancak daha sonra o da kovulur. Parasız kalan Ambar eve dönmek ister ve Red’i arayarak yardım ister.

Bir süre sonra Red ile buluştuktan sonra kalan parasını birlikte pansiyona dönme şartıyla teklif etmesinin ardından birlikte pansiyona dönerler. Ancak Red parayı vermez ve kardeşi Becker, Ambar’ı odasına sokar ve Ambar kendini odaya kilitler ve bir süre sonra pansiyondaki iki kadın daha odaya gelir. Kimse Sağ Çıkmayacak Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra Red ve Becker, kadınları bodruma indirdiği sırada Ambar’ın arkadaşı Beto pansiyona gelir ancak Becker onu öldürür. Red ise Ambar’a babasının bir arkeolog olduğunu ve babasından hatıra kalan bir kutuyu ona verir.

Kutunun pansiyondaki hayaletlerle ilgisi olduğunu anlayan Ambar, Becker’ın psikolojisini düzeltmek için orada tutulduklarını öğrenir. Red kutunun kapağını açarak odada bırakır ve oradan ayrılır. Bir süre sonra kutudan bir yaratık çıkar ve Ambar’ın zihnini okuyarak onun neleri feda ettiğini öğrenir. Ambar daha sonra bunun bir rüya olduğunu ancak annesinin öldürüldüğüne inanır. Korku filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz No One Gets Out Alive izle ya da Kimse Sağ Çıkmayacak izle filmini Türkçe Dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden donmadan tek part halinde izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın