Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
823 İzlenme
Kimseye Söyleme
5.9 IMDB Puanı

Kimseye Söyleme

(Don't Tell a Soul)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Unbridled Films, Mangano Movies & Media
  • Film Süresi 1sa 23dk
2020 yılında vizyona giren Don't Tell a Soul izle ya da Kimseye söyleme izle filmi, yönetmenliğini ve senaryosunu Alex McAulay tarafından yapılan ABD yapımı bir filmdir. Gerilim ve dram filmleri türünde yer alan Kimseye Söyleme full izle filmi, sorunlu iki kardeşin annelerinin sağlık masraflarını karşılamak için hırsızlık yaparlar. Ancak parayı çalan kardeşlerin peşine bir güvenlik görevlisi düşünce ormanda bir kovalamaca başlar. Ancak bir süre sonra güvenlik görevlisi bir kuyuya düşer ve iki genç bir seçim yapmak zorunda kalır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Jack Dylan Grazer, Fionn Whitehead, Mena Suvari, Rainn Wilson, Graham Lutes isimleri bulunmaktadır.

Kimseye Söyleme Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, ölmekte olan anneleri Carol'ın masrafları için, 17 yaşındaki Matt ve kardeşi Joey bir evi soymaya karar verirler. Ancak güvenlik görevlisi Dave Hamby, iki çocuğu bir ormanda kovalar ve kovalamca sırasında bir kuyuya düşer. Matt, görevlinin kendilerini polise teslim etmemesi için Hamby'yi kuyuda bırakmayı düşünür. Ancak adamı tuzağa düşürdüğü için kendini suçlu hisseden Joey, ona su, yiyecek, uyku tulumu ve telsiz getirmek için Hamby'yi sürekli kontrol eder.

Matt ise kardeşinin ne yaptığını öğrendiğinde, otoriteyi yeniden ele almak için Hamby'nin kafasına işer. Joey ise Hamby ile bağ kurmaya devam edince duruma sinirlenen Matt, Hamby'yi öldürmek için deliğe açık bir pestisit kutusu düşürür. Joey ise Matt’in annelerinin bir motel partisine ev sahipliği yapmak için çalınan parayı kullandığını öğrenince Matt ile tartışmaya girer. Daha sonra Joey, Matt'in bir adamı öldürdüğünü açıklayarak misilleme yapar ve kardeşler arasında kavga çıkar.

Joey eve gittiğinde ise TV’de kuyudaki adamın aslında karısını ve çocuklarını öldürmekten aranan bir kaçak olan Randy Michael Sadler olduğunu öğrenir. Daha sonra kuyuya geri döner ve Randy'nin kovalamaca sırasında düşürdüğü gaz maskesini takarak pestisitten kurtulduğunu keşfeder. Randy, bir güvenlik görevlisinin üniformasını çaldığını ve çalınan parayı kendisi için almaya çalıştığını itiraf eder ve Joey, Matt'i cezalandırmak için yardım karşılığında Randy'yi kuyudan kurtarmak için pazarlık yapar. Joey, Randy'yi kuyudan çıkardıktan sonra eve getirir. Ancak Carol, Randy'yi haberlerden tanır ve Joey'nin Randy'nin kaçmasına yardım ettiğini öğrenince şok olur.

Diğer tarafta ise Matt, polise Joey'i hırsız olarak bildirir ancak istemeden kendini soyguna bulaştırır. Polisler eve geldiğinde Randy onları vurur ancak Joey onları öldürmesine engel olur. Randy ve Joey daha sonra Matt'i ormandaki kuyuya götürür ve Matt'i kuyuya attıktan sonra Randy, Joey'i kuyuya iter. Oldukça gerilim dolu bir film olan Don’t Tell a Soul izle ya da Kimseye Söyleme izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın