Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
3,766 İzlenme
Knives Out
7.9 IMDB Puanı

Knives Out

(Bıçaklar Çekildi)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lionsgate
  • Film Süresi 2sa 10dk
Knives Out izle ya da Türkçe adıyla Bıçaklar Çekildi izle filmi Rian Johnson yönetmenliğinde ve senaristliğinde 2019 yılında vizyona girmiştir. ABD yapımı gizem ve gerilim filmleri türündeki filmin oyuncu kadrosunda ise Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, Don Johnson, Toni Collette, Lakeith Stanfield, Katherine Langford, Jaeden Martell, Christopher Plummer gibi isimler yer almaktadır.

Knives Out Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Oldukça zengin bir yazar olan Harlan Thrombey 85. yaş gününü kutlamasının ertesi gününde evinde ölü olarak bulunur. Polis bunun bir intihar olduğunu düşünse de özel dedektif Benoit Blanc’a olayı araştırması için kimliği belli olmayan bir ödeme yapılır. Blanc olayı araştırmaya başlayınca ise aile arasında son zamanlarda çeşitli sıkıntılar olduğunu öğrenir. Ölmeden önceki gün Harlan, oğlu Walt’ı şirketten kovmuş, damadını kızını aldattığı için tehdit etmiş ve torunu ile tartışmıştır. Daha sonra Blanc’ın gözden kaçırdığı ise Harlan’ın hemşiresi Marta’dır. Marta Harlan’ın ilaçlarını yanlışlıkla karıştırır ve ona çok fazla dozda morfin vermiştir. Soruşturma sonrası panikleyen Marta, ailesini bu durumdan uzak tutmaya çalışır çünkü ailesi Amerika’da kaçak olarak yaşamaktadır.

Harlan ölmeden önce Marta’ya bazı işler verir ve ölümünden sonra bir mazeret üretmesini ister. Harlan’nın çok yaşlı annesi ise bunu fark eder ancak Marta’yı Ransom ile karıştırır ve aldırmaz. Marta ise yalan söyleme konusunda başarısızdır ve yalan söylediğinde kusar. Ancak delilleri yok etmek için bazı kanıtları saklar. En sonunda Harlan’ın mirası okunur ve miras Marta’ya kalmıştır. Aile şok içerisinde Marta’ya karşı suçlamalarda bulunur ancak Ransom onu oradan uzaklaştırır. Ransom mirastan pay karşılığında ona yardım etme teklifinde bulunsa da aile Marta’nın üzerine gelir ve onu tehdit ederler. Bir süre sonra Ransom, Marta’ya yardım ederken tutuklanır. Sebebi ise Harlan’ın annesinin ifadesinde Ransom’u onun odasından çıkarken görmüş olmasıdır. Daha sonra olaylar karmaşık hale gelir ve adli tıp raporunda Harlan’ın vücudunda çok az morfine rastlanır ve ilaç şişelerini Ransom’un değiştirdiği ortaya çıkar.

Knives Out izle filminde olayın aslı ise Ransom, Harlan’ın mirasını Marta’ya bıraktığını önceden öğrenmiş olması ve mirastan pay alamaması için ilaçları değiştirerek Harlan’ı Marta öldürmüş gibi göstermeye çalışmasıdır. Blanc’ı soruşturma için tutan kimliği belirsiz isim ise Ransom çıkar. Fran ise bu kez Ransom’a şantaj yapar. Ransom, Fran’ı da öldürür ancak Marta kendisini kurtarmak için Ransom’a yalan söyleyerek her şeyi itiraf ettirir. Kesinlikle izlemeniz gereken gizem filmleri arasında yer alan Knives Out izle Bıçaklar Çekildi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden 4K Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum