Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,123 İzlenme
Korsan Yayın
5.4 IMDB Puanı

Korsan Yayın

(Broadcast Signal Intrusion)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Queensbury Pictures
  • Film Süresi 1sa 44dk
Yönetmen
Senaryo Phil Drinkwater, Tim Woodall
2021 yılında vizyona giren Broadcast Signal Intrusion izle ya da Korsan Yayın izle filmi, Jacob Gentry tarafından yönetmenliği yapılan ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Phil Drinkwater ve Tim Woodall ikilisi tarafından kaleme alınan Korsan Yayın full izle filmi, dram ve suç filmleri türünde yer alan bir korku filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Harry Shum Jr., Kelley Mack, Chris Sullivan gibi oyuncular rol almaktadır.

Korsan Yayın Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1999 yılında James, bir Chicago televizyon istasyonu için video kasetleri arşivlerken, birinin kılık değiştirmiş bir kişinin garip davrandığı bir yayın sinyali ihlali yaptığını fark eder. Videoyu net bir şekilde duymak zordur ama bu James'in ilgisini çeker. Bir bilimkurgu TV şovunun bir bölümü sırasında meydana gelen benzer bir BSI raporlarını araştırmaya başlar, ancak FCC'nin istasyonun tüm kopyalarını aldığını keşfeder. James, aramaya devam ederken, karısı Hannah da dahil olmak üzere birkaç kadının ortadan kaybolmasıyla bağlantılı olası bir komployu ortaya çıkarır.

Aynı zamanda Korsan Yayın altyazılı izle filminde James, karısı Hannah'nın kaybıyla mücadele etmektedir. Kayıpla başa çıkmak için James, gündüzleri sık sık grup terapi seanslarına katılmaktadır. James, bu korsan yayınların bir video korsanlığı eylemi olduğunu araştırır ve doğru sonuca varır. FCC ve FBI bu saldırıları bir zamandır araştırmaktadır, ancak gizemli hack bugüne kadar çözülmemiştir.

James, bu video kasetlere ve içlerindeki kimliği belirsiz kişiye kafayı takar. FCC büro şefi Dr. Stuart Lithgow'u ziyaret eder ve ona arşivlenmemiş üçüncü bir korsan yayın hakkında bilgi verir. Gizemli komplo tarafından tüketilen James, fanatik bir şekilde üçüncü kaseti ve bu korsan yayınların arkasındaki nedeni araştırır. Oldukça ilginç bir senaryoya sahip olan Broadcast Signal Insrusion izle ya da Korsan Yayın izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın