Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
309 İzlenme
Korsika Grandükünün Bilinmeyen Hayatı
4.8 IMDB Puanı

Korsika Grandükünün Bilinmeyen Hayatı

(The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Camelot Films
  • Film Süresi 1sa 33dk
2021 yılında vizyona giren The Obscure Life of the Grand Duke of Corsica ya da Türkçe adıyla Korsika Grandükünün Bilinmeyen Hayatı izle filminin yönetmen koltuğunda Daniel Graham ismi karşımıza çıkıyor. Senaryosu da Graham tarafından kaleme alınan film İngiltere yapımı dram ve komedi filmleri türünde yer almaktadır. Korsika Grandükünün Bilinmeyen Hayatı full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Timothy Spall, Peter Stormare, Matt Hookings, Alicia Agneson, Noeleen Comiskey, Lucy Martin gibi oyuncular yer almaktadır.

Komedi filmleri severlerin sıkılmadan vakit geçirebileceği filmlerden biri olan Korsika Grandükünün Bilinmeyen Hayatı izle filminin konusuna gelirsek, Ölüm döşeğinde olan ilginç ve nereden para kazandığı belli olmayan ve kendini Korsika Dükü olarak tanımlayan bir milyarder ölmeden önce kendisine bir anıt mezar inşaa ettirmek ister. Diğer tarafta ise 1221 yılında genç bir adam Aziz Francis olmak için ya da bu yönde ilerlemek istediği için kendisine muritler toplamaktadır. Günümüzde ise Korsika Dükü, kendisine anıt mezar için Malta Adası’nı seçer ve dönemin en ünlü mimarlarından biri olan aynı zamanda da geçimsiz bir mimar olan Alfred Rott ile iletişime geçer ve anıt mezarını onun yapmasını ister.

Korsika Grandükünün Bilinmeyen Hayatı Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra Alfred Rott Malta’ya gelir ve Korsika Dükü ile bir süre yapacağı iş ile ilgili istediklerini anlattıktan sonraki günün akşamında malikanesinde özel bir davet verir. 1221 yılında ise Aziz Francis olma yolunda ki genç adam ise dağlarda keşiş gibi huzuru aramaktadır. Alfred, Korsika Dükü ile öğle yemeğindeyken Dükün ona ölümünden sonra tekrar canlanacağına inandığını söylediğinde bunun çılgınca bir düşünce olduğunu yüzüne vurur. Ancak onun isteğini yerine getirmek için anıt mezarı yapma işini kabul eder. Ancak işler her zaman yolunda gitmeyeceği gibi Malta’da ölümcül bir salgın başlar ve tüm ada bu salgından etkilenirken Alfred eserini tamamlama konusunda kararlıdır.

Pandemi nedeniyle Malta Adası adeta kırılırken Korsika Dükü ise dedelerinin mirası olan bu topraklardan vazgeçmek istemez ve ne olursa olsun burada kalıp burada öleceğini düşünür. Bu sırada Aziz Francis ise tanrıya dileklerini gerçekleştirdiği için şükreder ve yüzü yanmış bir kadın ile karşılar. Adam ona dış görünüşü ile ilgili bir takım vaaz verdikten sonra yüzü oldukça yara bere içinde olan kadını öper ve bu öpücükten sonra kadın normal haline döner.

Korsika Grandükünün Bilinmeyen Hayatı filminde sahne günümüze döndüğünde ise aradan 7 ay geçmiştir ve Korsika Dükü ve Alfred mezarın yapılacağı yer ve mimarisi hakkında konuşurlar. Korsika Dükünün diğer takıntısı ise Aziz Francis’in hayatıdır ve ondan ilham almaktadır. Korsika Grandükünün Bilinmeyen Hayatı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitemiz Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

9 yorum