Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
661 İzlenme
Koruyucu Aile
6.2 IMDB Puanı

Koruyucu Aile

(Foster Boy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Foster Boy Movies, Pantheon Entertainment Corporation
  • Film Süresi 1sa 49dk
Koruyucu Aile izle filmi 2019 yılında Youssef Delara yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu Jay Paul Deratany’nin yazdığı Koruyucu Aile hd izle filminin orijinal adı Foster Boy izle olup, ABD yapımı bir dram filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Shane Paul McGhie, Matthew Modine, Michael Hyatt, Michael Beach, Lex Scott Davis gibi oyuncular rol almaktadır.

Dram filmleri kategorisinde yer alan Koruyucu Aile Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Michael adındaki avukat, mesleğinde oldukça güçlü bir avukattır ve Jamal, koruyucu aile sisteminde yıllarca taciz edildikten sonra hapsedilmiş öfkeli bir genç adamdır. Adaleti bulmak ve koruyucu aile sistemini ortaya çıkarmak için farklılıkların üstesinden birlikte gelmeleri gerekir. Michael Trainer, kar amacı gütmeyen bir Foster bakım kurumunun bilinen bir seks suçlusunu genç müvekkili Jamal ile aynı koruyucu aileye koyduğu ve feci sonuçlarla sonuçlanan bir davanın merkezinde yer alan bir avukattır. Kurumsal müvekkilleri koruma konusunda uzun bir kariyere sahip başarılı bir dava adamı olan Michael, neden olabilecekleri gerçek zararı fark etmekten kör olmuştur. Bir Yargıç onu kabul etmeye zorlayana kadar Jamal'in davasıyla hiçbir şey yapmak istemiyor.

Başlangıçta Jamal'i, bir parça kurumsal kar elde etmeye çalışan haydut bir Afrikalı Amerikalı genç olarak görüyor. Ancak Jamal herhangi bir miktar para için davayı çözmeyi reddettiğinde, Michael ciddi bir şekilde temsiline başlar. Birlikte yaptıkları iş, yozlaşmış ve istismarcı, kâr amacı gütmeyen Foster care ajansının korkunç derinliğini ortaya çıkarırken, Michael adalet savaşında isteksiz bir savunucudan azılı bir savaşçıya dönüşür. 2019 yapımı Foster Boy izle ya da Türkçe adıyla Koruyucu Aile izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum