Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Alternatif Fragman
3,693 Görüntülenme
Köstebek
8.5 IMDB Puanı

Köstebek

(The Departed)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 2sa 31dk
Yönetmen
Senaryo William Monahan, Alan Mak, Felix Chong
The Departed izle filmi türkçe adıyla Köstebek izle filmi 2006 yılında ünlü yönetmen Martin Scorsese yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Wlliam Monahan, Alan Mak ve Felix Chong’un senaryosunu yazdığı ABD ve Hong Kong ortak yapımı Köstebek izle filmi IMDb top 250 filmleri izle listesinde kırk beşinci sırada yer almaktadır. 4 Oscar ödülü, 123 adaylık ve 90 farklı ödül kazanan suç ve gerilim filmleri kategorisindeki bu film 289 milyon $ hasılat elde etmiştir. The Departed izle filminin oyuncu kadrosunda ise Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg, Martin Sheen ve Ray Winstone gibi ünlü isimler yer almıştır.

Sürpriz sonlu bu filmin konusu ise şöyle, 1986 yılında Boston'da Colin Sullivan, İrlandalı mafya babası Frank Costello ile tanıştırılır. Yirmi yıl sonra ise Sullivan, Massachusetts Eyalet Polisi içine köstebek olarak yetiştirilir ve Ellerby liderliğindeki Özel Soruşturma Birimi'ne katılır. Başka bir çaylak, Billy Costigan Jr., Queenan ve Başçavuş Dignam tarafından gizli bir görev için ve Costello'nun grubuna sızmak için yakınlaşır. Bir komplo ile sahte bir suçlamayla hapiste yatar ve sonunda Costello'nun ekibine katılır. Ellerby, Özel Soruşturmalara yalnızca Queenan ve Dignam'ın çalışanlarının isimlerini bileceğini ve Costello'nun ekibinin Çinli bir çeteye satmak için bilgisayar mikroişlemcileri çaldığını bildirir. Gizli görevde olduğu için, Costigan'ın psikolojik durumu azalır, ancak Queenan ve Dignam, gizliliğini koruması için ona yalvarır.

Ülkemizde de yayınlanan İçerde dizisini anımsatan filmde Sullivan, Costigan'ın profesyonel olarak şartlı tahliyesinin bir parçası olarak gördüğü polis psikiyatristi Madolyn Madden ile bir romantik bir ilişkiye başlar. MSP, Costello'yu mikro işlemcileri satarken suçüstü yakalamak için hazırlık yapar, ancak anlaşma kör noktada gerçekleşir ve herkesin kaçmasına fırsat verir. Costello ekibinde bir köstebek olduğunu fark eder ve Sullivan'a kimliğini ortaya çıkarması için görev verir; Sullivan, ekip üyelerine veritabanında çapraz sorgu yapmak için yetki ister. Bu arada, Costigan, Costello'nun bir FBI muhbiri olduğunu öğrenir ve Costello, Costigan'ı inkar ettiği bir köstebek olmakla suçlar. Costigan, bu durumu Queenan ile paylaşır ve Costello'nun ekibinde bir Köstebek izle olduğu konusunda uyarır.

Costigan, Costello'yu bir tiyatroya kadar takip eder ve Sullivan'a bir zarf verdiğine tanık olur. Queenan, Costigan'a tutuklama yapmadan önce Sullivan'ın kimliğini almasını söyler, ancak yüzünü göremez. Sullivan, takip edildiğini fark eder ve Costigan'ı saldırmaya hazırlanır, ancak yanlışlıkla başka birini öldürür ve kaçar. Daha sonra Costigan'ın bir güvenlik kamerasına yakalandığını fark eder ve çapraz sorgu memurlarını sorar, ancak kimliğini belirleyemez. Kesinlikle izlenmesi gereken filmler arasında yer alan Köstebek izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sistesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın